Otwarcie Platformy Widokowej

Otwarcie Platformy Widokowej

22
0
PODZIEL SIĘ

wizualizacja

Zapraszamy wszystkich na uroczyste otwarcie platformy widokowej. Jest to już druga platforma zrealizowana przez Stowarzyszenie Wielka Sowa w naszych górach. Jesteśmy przekonani, że nowy obiekt, podobnie jak platforma na Kocim Grzbiecie, będzie miejscem częstych odwiedzin przez mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego oraz turystów przyjezdnych.

Przedsięwzięcie mogło być zrealizowane tylko przy wsparciu finansowym wielu instytucji, podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych. Dlatego też podczas uroczystego otwarcia, które odbędzie się 26 października 2014 r. (niedziela) chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wsparli tę inwestycję.

Program:

1. Godzina 11:30 – spotkanie zaproszonych gości oraz turystów na Przełęczy Jugowskiej.

2. Godzina 11:30 – 12:00 wspólne przejście do miejsca lokalizacji platformy widokowej – platforma zlokalizowana jest przy dukcie prowadzącym z Przełęczy Jugowskiej na Kozie Siodło.

3. Godzina 12:00 – 12:30 – uroczyste otwarcie platformy, którego zwieńczeniem będzie przecięcie wstęgi i przybycie pamiątkowych „gwoździ” z nazwiskami osób i nazwami instytucji, wspierających naszą akcję

4. 12:30 – 13:30 – poczęstunek – staropolski bigos z mięsem i grzybami

Zaproszeni goście oraz turyści mogą dotrzeć na Przełęcz Jugowską własnym transportem lub skorzystać z wynajętego przez SWS autobusu.

Godziny odjazdu: 10:30 parking przy Brico Marche w Dzierżoniowie,

10:45 parking przy Galerii Bielawskiej w Bielawie,

11:00 parking przy Biedronce w Pieszycach.

Powrót około godz. 13:30.

Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami i znajomymi.

Zarząd SWS

BRAK KOMENTARZY