Oto kot w wiejskiej zagrodzie

Oto kot w wiejskiej zagrodzie

18
0
PODZIEL SIĘ

Chcesz kreatywnie i niebanalnie spędzić z dzieckiem sobotnie przedpołudnie? Wprowadź je w tajniki świata książek w towarzystwie gier i zabaw edukacyjnych w dzierżoniowskiej bibliotece. 7 czerwca o godz. 10.00 na kolejne spotkanie, tym razem pod hasłem „W wiejskiej zagrodzie”, zaprasza Biblioteka Malucha. O godz. 12.00 bawić się będą na spotkaniu pt. „Oto kot” starsze dzieci w ramach Klubu Książki i Ilustracji.

 plakaty8

Dział Dziecięco-Młodzieżowy dzierżoniowskiej M-PBP to przytulna przestrzeń, w której wyeksponowano książki w zasięgu wzroku. Wspólne czytanie i oglądanie książeczek, inspirowane nimi zabawy, zarówno ruchowe jak i plastyczne, na pewno przypadną do gustu każdemu maluchowi. Punktem wyjścia cyklicznych spotkań w Bibliotece Malucha w każdą pierwszą sobotę miesiąca są zazwyczaj książki, które stają się inspiracją przy wyborze tematu.

7 czerwca tym hasłem będą wiejskie klimaty. Jakie gry i zabawy oraz niespodzianki przygotowano dla naszych milusińskich? Podpowiemy tylko, że najmłodsi będą musieli rozpoznać dźwięki, które wydają różne zwierzęta, poznają o nich rymowanki oraz rozwiążą różne przygotowane dla nich zagadki.

Starsze dzieci zapraszamy do biblioteki na godz. 12.00. Podstawą spotkania w ramach Klubu Książki i Ilustracji będzie tytułowa książka „Oto kot”. Dzieci będą miały okazję poznać różne zachowania kotów oraz przysłowia z nimi związane. Stworzą też koty swoich marzeń.

Ze względu na dużą frekwencję organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. 74 64 64 645. Wymagane obuwie zamienne. Wstęp bezpłatny.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY