Oświadczenie Joanny Mesjasz!!

Oświadczenie Joanny Mesjasz!!

43
30
PODZIEL SIĘ

 ddddd

OŚWIADCZENIE

 

Z przykrością zawiadamiam Państwa, iż rezygnuję z ubiegania się o fotel burmistrza miasta Bielawa.

 

Zdarza się, iż życie weryfikuje najambitniejsze projekty i dążenia. I tak się stało        w moim przypadku. Poważna choroba w rodzinie zmusza mnie do zmiany moich planów. Wsparcie jakie powinnam okazać w tej sytuacji moim bliskim, jest o stokroć ważniejsze niż moje prywatne ambicje. Nie podlega dyskusji, gdzie powinnam teraz być i czemu poświęcić swój czas i energię.

Zdecydowałam uczynić ten krok natychmiast i nie przedłużać zbędnie czasu na podjęcie decyzji. Wiele osób w Bielawie i poza nią zdecydowało się poprzeć moją kandydaturę. I to z ich powodu swoją rezygnację składam tak wcześnie. Dziś, pięć miesięcy przed wyborami,  mają oni nadal możliwość znalezienia nowego kandydata, który będzie odpowiadał ich kryteriom.

Bielawianom, z całego serca życzę, aby ich przyszłym burmistrzem był człowiek, który odnowi finanse Bielawy. Ogromny dług tego miasta spycha je z każdym dniem na granice niewypłacalności i poważnych problemów społecznych.

Bielawa potrzebuje przywódcy, który będzie jednocześnie wykwalifikowanym specjalistą z zakresu zarządzania. Kogoś, kto będzie wiedział co uczynić w tej trudnej sytuacji, ponieważ się na tym zna.

Nadal będę pracować na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego. Zaprosiłam do Dzierżoniowa na miejsce byłego już zamiejscowego ośrodka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Społeczną Akademię Nauk z Łodzi, jedną z największych i najlepszych niepublicznych uczelni wyższych w Polsce. W ten sposób mieszkańcy Powiatu Dzierżoniowskiego nadal będą mieć dostęp do szkolnictwa wyższego, a ja nadal służyć będę swoją pracą mieszkańcom Bielawy, Dzierżoniowa i innych miejscowości.

 

Wszystkiego, co najlepsze dla bliskich mojemu sercu Bielawian.

Bez tytułuDr Joanna Mesjasz

30 KOMENTARZE

 1. Hahahaha dobre. jak zawsze jakas choroba sie znajdzie nie u niej to w rodzinie. na nic nie znajdzie czasu bo bedzie siedziec przy lozku i trzymac za reke. Chlopaki ze zdjecia kto nastepny???

 2. Bardzo dyplomatycznie lecz mało przekonywająco. W taki sposób odchodzili pierwsi sekretarze ze stanowisk. Po Pani Mesjasz spodziewałem się czegoś innego. Miałem panią za odważną osobę która powie prawdę a tak mamy kolejny lepki tekst.

 3. Dlaczego ludzie nie zdobędą się na powiedzenie prawdy. Przecież wystarczyło podać, że się nie dogadali i tyle. Po co ludziom ciskać taki chłam.

 4. Pani Joanna w przeciwieństwie do panów ze zdjęcia ma klasę. A poza tym, ma prawo podawać przyczynę jaką tylko chce bez obgadywania dotychczasowych partnerów politycznych. Jest takie powiedzenie, tylko świnia sra we własne gniazdo

 5. Zeby wystartowac na to stanowisko trzeba dysponowac jakims budzetem. A tutaj chetnych do wciskania kitu i kreslenia fatamorgany – wielu. Ale jak trzeba siegnac do portfela, to sie okazuje ze nikt nie wierzy w wygraną. Prosta prawda.

 6. Droga pani czy pani myśli, że ja jestem jakimś debilem , idiotą a może myśli pani, że jestem chory umysłowo.

  • Może i myśli, że jesteś debilem ale ci tego nie powie bo to kulturalna osoba…w przeciwieństwie do ciebie

 7. Szkoda, że ta pani Mesjasz musiała zrezygnować. Ja wierzę jej, iż musiała odpuścić temat z powodu poważnej choroby w rodzinie. Kulturalnie się żegna z bielawską sceną polityczną i celnie oraz obiektywnie ocenia bardzo złą sytuację finansową Bielawy. Ciekawe, czy Porozumienie dla Bielawy wyłoni teraz równie dobrego fachowca w zarządzaniu. Jak napisała dr J. Mesjasz jest jeszcze sporo czasu, bo 5 miesięcy, aby oswoić bielawian z nowym kandydatem na burmistrza. Bo przecież nowy jest konieczny, by uratować Bielawę z tej zapaści finansowej.

  • Ty sobie jajca robisz naiwniaku jeden. Czy ty w to wierzysz? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o…..
   resztę można sobie dopowiedzieć samemu.

 8. Pani Mesjasz rozstaje się z klasą. Po mieście chodzą plotki, że odeszła z polityki na dobre. Woli pozostac wykładowcą. I wcale się nie dziwię. Gdyby chodziło o jakieś animozje polityczne, to mogłaby zawsze kandydować niezależnie od wsparcia Porozumienia. Wszystko wskazuje na to, że zmieniła zdanie generalnie co do bycia politykiem. To było jej drugie podejscie. Najpierw w Klodzku teraz u nas. Pare miesiecy temu nie wiadomo bylo jeszcze, czy bedzie wiecej, czy mniej kandydatow i jakie dziala wytoczy Dzwiniel. Nie dziwi mnie, ze po przyjrzeniu sie, nie chciała brac w tym udziału. Scena polityczna to nie sala wykładowa, gdzie liczy się tylko logika i recjonalność. Polityka nie jest przyjaznym zajęciem.
  Jeszcze raz chapeau bas za oświadczenie, którego treść ukazuje Pani klasę i kulturę. Powodzenia Pani Mesjasz.

  • to ona była politykiem??? Niby gdzie, raz startowalw w Kłodzku, raz próbowała z PSL-u do Sejmu. Niepoważna osoba, podobnie jak całe PdB…

 9. Ta tak, pani Mesjasz próbowała już niejeden raz i ani razu niczego nie wygrała, więc dlaczego miałaby osiągnąć sukces w Bielawie? nie miala szans i w końcu to do niej dotarło

 10. I tak oto Ryszard Dźwiniel stał się jak Donald Tusk do niedawna, też nie ma z kim przegrać.

 11. No to pani Danuta nie trzeźwieje z rozpaczy… nawet donosy nie pomogą. A swoją drogą, że takim mendom się nie znudzi świnienie naokoło siebie?

    • Kiedy zacznie się kasowanie wpisów ? Zaraz będzie kompromitacja pani o inicjałach A.N. jak to było nie dawno. Wpisy tej pani rozpoznaję z kilkudziesięciu km.

 12. Ciekawe co zrobi teraz Porozumienie dla Bielawy? Kogo wystawi na kandydata na burmistrza. Czyżby P. Hałaczkiewicza?

 13. to tyn od kolei,nielepszy od innych juz se robi kampanie z bilbordamiA PO to juz niech sie lepiej schowa w lisia dziure bo ma takich guru ze rece opadają
  We wczorajszej „Kropce nad i” – temat afera podsłuchowa – Monika Olejnik rozzłoszczona natarczywym mataczeniem swojego interlokutora niejakiego Giertycha Romana wyjawiła, iż ów adwokat rodziny Tusków w porozumieniu z ludźmi władzy sprokurował listę homoseksualistów, która miała służyć do szantażowania biznesmenów.

  Wiem, że Polaków już mało, co dziwi, ale spróbujcie sobie uświadomić wagę tego draństwa, jakiego dopuszczają się jedynie gangsterzy rangi wyzutych z sumienia sycylijskich mafiosów.

  Ale to jeszcze nie koniec grozy.

  Wyobraźcie sobie także, iż ów szemrany mecenas jest prezesem rady Sic! „Instytutu Myśli Państwowej”, w skład której obok niego wchodzą UWAGA!!! Stefan Niesiołowski, Michał Kamiński i Kazimierz Marcinkiewicz.

  A więc wychodzi na to, że naszą polską mapę drogową kształtują obecnie: zdegenerowany szantażysta; obłąkany z nienawiści do opozycji szaleniec, którego ktoś dla żartu zrobił profesorem; sprzedajny obleniec zmieniający partie w zależności od kierunku wiatru; i wyłysiały lowelas, który zasłynął z tego, że na wizji odprawiał amory z przygłupiastą podfruwajką. Słowem standardy naszego wywalczonego przez dziesięć milionów Polaków demokratycznego (?) i wolnego (?) państwa ustalają obecnie kreatury, jako żywo przypominające oddanych władzy ludowej politruków z czasów gomułkowskich.

  Ludzie!!! Gdzie my żyjemy!!! Co się stało z tą naszą świeżo wywalczoną demokracją??? Co dzieje się z Polakami w magmie płynącego z posłusznych (komu?) mediów przekazu „pi-ar”??? Toż to jakiś ponury żart z polskiego państwa. Z Rzeczpospolitej zrobiono za przeproszeniem szambo!!! I należy poważnie rozważyć koniec naszej państwowości!!! I to bynajmniej nie są jakieś żarty z mojej strony!!!

  Bo sytuacja jest taka, iż rządzący nami polityczni gangsterzy, którym mimo wybuchu afery podsłuchowej udało się dojechać do wakacji w nadziei, że w letniej porze Polacy zapomną o ich draństwach, bynajmniej nie zasypiają gruszek w popiele.

  I właśnie w TVN24 i radiu TOK-FM zainaugurowano serię podawanych w lekkiej formie łatwo przyswajalnych programów propagandowych mających na celu zbagatelizowanie dziejącego się zła i ośmieszenie tych, którym jeszcze zależy na tym, co się z Polską stanie. Programy mające skatalizować złość narastającą w ludziach na widok dziejącego się bezprawia. Słowem powróciły czasy „kołchoźników” i „szczekaczek” tylko technologia znacznie lepsza.

  A prawda przedstawia się tak, że nie ma już polskiego państwa, co nota bene potwierdził minister Sienkiewicz, zaś arogancja, bezczelność i buta Platformy sprawiają, iż coraz częściej dochodzę do wniosku, iż ta partia w traktowaniu ludzi jak debili posuwa się znacznie dalej, niż niegdyś PZPR.

  Obiecywano, że będzie inaczej niż w czasach rządów PIS. A co mamy, każde dziecko widzi. Pod rządami Donalda Tuska zdeptano polityczny obyczaj. W dążeniu do partyjnej hegemonii wyzbyto się poczucia wstydu. Nastało prawo dżungli. Kto silniejszy, ten lepszy. Cham chama chamem pogania. Złodziej na złodzieju jedzie! Losy kraju ustalają przy gorzale w knajpach za nasze pieniądze przestępcy, którzy mają w nosie konstytucję i polską rację stanu. Wszystkie chwyty dozwolone. Ważne jest tylko by partia rządząca wygrała kolejne wybory i utrzymała się przy władzy. A po nich choćby potop.

  Afera podsłuchowa pokazała, jak na dłoni rażący brak kompetencji i elementarnych zasad moralno etycznych obozu obecnej władzy, a mającemu ostatnimi czasy podejrzanie duży wpływ na polską politykę prezesowi Giertychowi przytrafiła się masakryczna”

  • Na kolację wydał 1400 zł!!! To jest moja miesięczna pensja. A jeżeli chodzi o ośmiorniczki to nawet nie to, że ich nie jadłem, ja ich nawet na talerzy ni widziałem. Bo jak jem to w barze mlecznym.

   • Cieńko się starasz bracie. Wstydź się że tak marnie zarabiasz zamiast się tym chwalić.

 14. Nie obchodzi mnie platforma i jakiś tam obs. Interesuje mnie natomiast kto pozwolił wejść w układy z tym państwem PIS-owi. Co wybory moja rodzina i ja głosowaliśmy od wielu lat na partię która nie wchodzi dla samej władzy w jakieś tam układy. Teraz widzę, że wchodzi. Nie wiem czy jeszcze zagłosuje.

  • niestey PIS w Bielawie nielepszy od PO. Lepiej zagłosować na kogosś nowego i bezpartyjnego, o ile taka osoba się pojawi…

 15. Pisze pani, że wielu bielawian zdecydowało się poprzeć pani kandydaturę. To ja pytam kto? Chyba tylko ci z tego pożal się Boże porozumienia.

Comments are closed.