OLIMPIADA MŁODZIEŻY W ZAPASACH W STYLU WOLNYM

19
0
PODZIEL SIĘ

W dniach od 23 do 25 maja w Łukowie odbyły się II Eliminacje centralne do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach które odbędą się w czerwcu na Dolnym Śląsku. Na Puchar Polski pojechała najlepsza zawodniczka z SOWY Pieszyce, która nas godnie reprezentowała.

DSCF1859

I miejsce wywalczyła Paulina Martyka(52kg) uczennica Gimnazjum przy Zespole Szkół Zawodowych w Pieszycach.

Paulina Martyka(rocznik 1999) w eliminacjach wygrała trzy walki i awansował do finału. W finale spotkała się z Gabriela Karis z zawodniczką z ZNICZ Podzamcze Kielce, z którą wygrała przez położenie na łopatki.

Zarząd klubu jest zadowolony ze startu Pauliny w tych zawodach, która pokazała chęć walki i zwycięstwa i potwierdziła przynależność do ścisłej czołówki kraju.