Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej „O Puchar Gór Sowich”

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej „O Puchar Gór Sowich”

28
0
PODZIEL SIĘ

DSC_0237

W dniach 19-21 września w hali im Jerzego Klempela odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej „O Puchar Gór Sowich”. W Turnieju wzięło udział po 5 drużyn w swojej kategorii, które rozgrywały swoje mecze systemem „każdy z każdym”.

Najlepszą spośród drużyn dziewczęcych okazał się zespół Handball 28 I Wrocław, a wśród chłopców prym wiodła ekipa ŚKPR Świdnica, obie drużyny nie przegrały żadnego spotkania. 3 najlepsze drużyny spośród danej kategorii otrzymały okazałe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne w trzech kategoriach: Najlepsi zawodnicy Turnieju – Wiktoria Drozdowska (KPR Kobierzyce) oraz Aleksander Zelek (ŚKPR Świdnica). Najlepszą bramkarką wśród kobiet okazała się Dominika Glabik (Handbal 28 I Wroclaw).

 

DSC_0697 (2)

Zaszczytnego miana w tej samej kategorii wśród chłopców dostąpił Paweł Prysak (Żagiew Dzierżoniów). Szczególnie cieszy spora frekwencja na trybunach, co pozwala mieć nadzieję na coraz większą popularność tej widowiskowej dyscypliny sportu. Impreza współfinansowana była ze środków otrzymanych z Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

JUNIORKI MŁODSZE

Jedynka Dzierżoniów Handbal 28 II Wrocław 29 – 26

Handball 28 I Wrocław Spartakus Zielona Góra 54 – 18

Handball 28 II Wrocław Handball 28 I Wrocław 16 – 43

KPR Kobierzyce Jedynka Dzierżoniów 24 – 19

Spartakus Zielona Góra KPR Kobierzyce 23 – 45

Spartakus Zielona Góra Handball 28 II Wrocław 32 – 41

Jedynka Dzierżoniów Handball 28 I Wrocław 21 – 31

Jedynka Dzierżoniów Spartakus Zielona Góra 32 – 30

KPR Kobierzyce Handball 28 II Wrocław 42 – 21

KPR Kobierzyce Handball 28 I Wrocław 30 – 35

 

TABELA

1. Handball 28 I Wrocław 4 8 163:85

2. KPR Kobierzyce 4 6 141:98

3. Jedynka Dzierżoniów 4 4 101:111

4. Handball 28 II Wrocław 4 2 104:146

5. Spartakus Zielona Góra 4 0 103:172

CHŁOPCY

Moto-Jelcz Oława Żagiew Dzierżoniów 11 – 16

Zenit Żdanów Spartakus Zielona Góra 22 – 15

Żagiew Dzierżoniów ŚKPR Świdnica 12 – 15

Moto-Jelcz Oława Zenit Żdanów 16 – 23

ŚKPR Świdnica Moto-Jelcz Oława 21 – 9

Żagiew Dzierżoniów Spartakus Zielona Góra 24 – 22

ŚKPR Świdnica Spartakus Zielona Góra 18 – 6

Żagiew Dzierżoniów Zenit Żdanów 14 – 24

Spartakus Zielona Góra Moto-Jelcz Oława 16 – 11

Zenit Żdanów ŚKPR Świdnica 12 – 15

TABELA

1. ŚKPR Świdnica 4 8 69 : 39

2. Zenit Żdanów 4 6 82 : 60

3. Żagiew Dzierżoniów 4 4 66 : 73

4. Spartakus Zielona Góra 4 2 59 : 75

5. Moto-Jelcz Oława 4 0 47 : 76

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BRAK KOMENTARZY