Odwiedź stoisko WOŚP – zostań wolontariuszem

Odwiedź stoisko WOŚP – zostań wolontariuszem

18
3
PODZIEL SIĘ

stoisko_wosp

Prężnie działający dzierżoniowscy wolontariusze 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozstawią swoje stoisko na Dzierżoniowskich Prezentacjach przed halą OSiR-u. Każdy, kto je odwiedzi, będzie mógł wypełnić ankietę i zostać kandydatem na wolontariusza WOŚP. Osoby, które wypełnią zgłoszenia, zostaną zaproszone na szkolenia oraz na grudniową Galę Wolontariatu.

Sztabowcy będą dyżurować pod dużym białym namiotem przez całą sobotę i niedzielę 27 i 28 września. Zapraszają do rozmów o przygotowaniach do 23 Finału, który jak co roku będzie się składał z Minifinałów w placówkach oświatowych, piątkowego Wielkoorkiestrowego Wieczoru Kabaretowego, sobotniego koncertu w Klubie “HiLife” i niedzielnej Letniej Zadymy w Środku Zimy na dzierżoniowskim Rynku. Gwiazdą 23 Finału będzie MEZO.

W ubiegłym roku sztab Dzierżoniów zebrał ponad 106.000 zł. W tym czasie do Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie trafił sprzęt o wartości ponad 200.000 zł.

Sztab WOŚP będzie na prezentacjach wspierany przez harcerzy z Hufca Ziemi Dzierżoniowskiej ZHP. Podczas gier i zabaw z harcerzami będzie można ich lepiej poznać oraz dowiedzieć się, jak wstąpić do ZHP.

3 KOMENTARZE

  1. Mimo tego wpisu nie mojego autorstwa zapraszam 🙂 Obiecuję, że jak Pani lub Pan się pojawi ja zniknę. Jak widać komuś nie wystarcza obrażanie mnie, więc zaczął pisać w moim imieniu 🙂 Pozdrowienia!

Comments are closed.