Od dziś zapraszamy na basen miejski w Pieszycach

Od dziś zapraszamy na basen miejski w Pieszycach

43
6
PODZIEL SIĘ

Już dzisiaj od godziny 10:00 przez sezon letni czynny będzie basen miejski w Pieszycach. Z kąpieliska będzie można korzystać siedem dni w tygodniu od godziny 10:00 do 19:00.

 IMG_7498

Wejście na basen jest biletowane, jednak ceny pozostają bez zmian – bilet normalny kosztuje 3 zł, ulgowy 1,50 zł. Dzieci do lat 4 korzystają z basenu nieodpłatnie. Nad bezpieczeństwem osób korzystających z kąpieliska czuwają ratownicy.

Basen znajduje się przy ulicy Hermana (obok stadionu MKS Pogoń Pieszyce).

Zarządcą kąpieliska jest Urząd Miejski w Pieszycach.

6 KOMENTARZE

 1. Nawet taka dziura jak Pieszyce mają basen a w Bielawie burmistrz serwuje nam bajoro za 7 milionów. Niech mi ktoś powie gdzie tu rozum!!!!!

  • W Bielawie jest również basen ale od kilku lat nieczynny. Jest już w takim opłakanym stanie, że nie da się go uruchomić. Zastanawiające jest tylko to kto pozwolił na taka dewastacje tego obiektu. Dodam, że była tam również zjeżdżalnia.

 2. Na basenie wkrotce bedzie tablica pamiatkowa informujaca ze plywal tu slynny pisarz Walerian D…..O malo co sie nie utopilem. Obok na boisku gralem w juniorach Pogoni Pieszyce. Przezylem i napisalem „Fabryki dymu”. zbior opowiadan z czasow PRL, humor, satyra, dramaty. Najlepszy debiut 2013 roku. W padzierniku kolejny moj zbior „Klasa robotnicza rzadzi” i wersja po angielsku.”Dog called Hitler”. Ksiegarnie Dzierzoniowa i Bielawy.
  ZE co, ze nie bedzie tablicy? Skoro w kosciele sw Antoniego jest witraz poety Adama Lizakowskiego wiec wszystko jest mozliwe! A na serio to przeczytacie swietne opowiadanie o obrazie sw Antoniego w tym kosciele, o palacu w Pieszycach i o wielu innych miejscach w powiecie. Boki zrywac!
  Pozdrawiam
  Walerian Domanski

  • Drogi Walerianie, zapomniałeś dopisać, że w swojej twórczości masz również arcydzieła dotyczące przypraw do potraw i innych świństw, które wciskałeś ludziom jako ekspert. Znasz sie na wszystkim i na niczym

 3. Alleluja! Znalazlem wroga, patrz poprzedni wpis. Ale niestety to jakas pomylka, bo nie pisalem na temat przypraw. Szkoda, bo bez wroga jak bez reki.
  Pozdrawiam normalnych ludzi z Dzierzoniowea i powiatu.

  W USA akcje w gore, bo bezrobocie spadlo niecaly 1 %. Wiec pewnie i w Polsce spadnie.

  • Nie pochlebiaj sobie Walerianie, nie jestem wrogiem, jedynie świadomym mieszkańcem powiatu. A, że mam sporo więcej niż 18 lat, znam ludzi… nie wstydź się stary, trzeba z czegoś żyć… przyprawy też są potrzebne

Comments are closed.