Oceń pracę urzędników

Oceń pracę urzędników

14
2
PODZIEL SIĘ

Mieszkańcy powiatu załatwiający sprawę w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie mogą wyrazić swoją opinię o sposobie obsługi przez pracowników urzędu. Badanie potrwa do 17 września.

– Zachęcamy do wypełniania anonimowych ankiet badających poziom zadowolenia klientów Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie – mówi pełnomocnik ds. zarządzania jakością Ewa Hubisz. – Państwa oceny i propozycje zmian pozwolą nam poprawiać jakość usług świadczonych przez nasz urząd.

Na podstawie analizy poprzednich ankiet, Zarząd Powiatu Dzierżoniowskiego podjął decyzje m.in. o utworzeniu Biura Obsługi Klienta w budynku Starostwa przy ul. Świdnickiej 38 i budowie windy przystosowanej dla osób niepełnosprawnych w budynku Starostwa w Rynku.

 starostwo_rynek

                                                    Budynek Starostwa w Rynku 27

Formularze ankiet można pobrać i wypełnić w Biurach Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, które mieszczą się na parterze obu budynków – w Rynku 27 i przy ul. Świdnickiej 38.

Ankiety dostępne są również na stronie internetowej urzędu pod adresemwww.pow.dzierzoniow.pl, gdzie można je wypełnić i wysłać on-line.

Jeśli ktoś nie ma komputera z dostępem do Internetu, o dowolnej porze może skorzystać z infomatów, które znajdują się przy dwóch budynkach Starostwa – jeden w Rynku, przy wejściu na ul. Krasickiego, a drugi przy ul. Świdnickiej 38.

Badanie ankietowe jest anonimowe. Będzie ono prowadzone do 17 września.

Ankieta znajduje się tutaj: www.pow.dzierzoniow.pl/pow/ankieta

 ankiety_swidnicka1

                                                      Budynek Starostwa przy ul. Świdnkickiej 38

Powiat dzierżoniowski

2 KOMENTARZE

Comments are closed.