Nowi nauczyciele mianowani

Nowi nauczyciele mianowani

17
3
PODZIEL SIĘ

dsc_0789-001

Sześciu nauczycieli dzierżoniowskich szkół zdawało 12 sierpnia egzamin na stopień nauczyciela mianowanego. Wszystkim się udało. Oceny dorobku zawodowego nauczycieli dokonała 5- osobowa komisja z zastępcą burmistrza Ryszardem Szydłowskim na czele.

O dołączenie do dzierżoniowskiego grona nauczycieli mianowanych starali się: Urszula Wójcik – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 9, Anna Jukin, Katarzyna Marczyk i Rafał Markowski – nauczyciele Zespołu Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego w Dzierżoniowie, Ewelina Kaczyńska – nauczycielka Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Michał Kutarba – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 6.

UM Dzierżoniów

3 KOMENTARZE

  1. Nadal wiec mamy scentralizowany system nauczania? Niby szkoły są podległe jedynie pod samorządy ale wygląda mi na to ze programy nauczania są ustalane w Warszawie? Konia z rzędem jesli ci nauczyciele mają bogatą wiedze o historii Polski z lat 1918 do 1939? A jesli niektórzy maja to kiedy maja ja przekazac uczniom? Podobnie jest z nowszą historią Polski, czyli z komunistyczną Polską. Aby to nadrobić polecam mój zbiór opowiadan „Fabryki dymu” z powiatu w latach 1944 do 1989. Humor, satyra, dramatyczne wydarzenia. Pokazuję nonsensy systemu komunistycznego w polityce i w ekonomii. Tak do tej pory nikt nie pisał.
    W pazdzierniku drugi tom „Klasa robotnicza rządzi” Walerian Domanski „Fabryki dymu”

  2. Do nabycia w ksiegarni MUZA w Dzierżoniowie, w ksiegarni tuz przy Rynku w obu księgarniach Bielawy. Nie kupujcie w księgarni Ireny Golik, nie odpowiada na moje telefony!

    • Wstydu nie masz Walerianie, twój wpis świadczy o tobie i twojej „twórczości”. Kim ty człowieku jesteś żeby oceniać kto ma jaką wiedzę? Jakie jest twoje wykształcenie i jakim prawem oceniasz innych, zwłaszcza nauczycieli? Nikt nie kupuje tych grafomańskich wypocin i bardzo dobrze!

Comments are closed.