Nowa strona internetowa MZBM w Bielawie

Nowa strona internetowa MZBM w Bielawie

31
14
PODZIEL SIĘ

Jest nowoczesna, przejrzysta, łatwa w obsłudze i co najważniejsze bardzo funkcjonalna. Tak prezentuje się nowa strona internetowa Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych – www.mzbmbielawa.pl, z której można korzystać od 6 maja.

mzbm_strona_1

Na poprzednią odsłonę serwisu internetowego spółki narzekali jej użytkownicy. Internauci mieli zastrzeżenia dotyczące m.in. czasu otwierania strony, braku intuicyjnej obsługi oraz archaicznej grafiki. Obecnie stronawww.mzbmbielawa.pl zawiera nie tylko istotne dla mieszkańca informacje, ale bogata jest również w multimedia, materiały wideo czy publikacje prasowe na ważne z punktu widzenia lokatorów tematy.

mzbm_strona_2

Przede wszystkim jednak strona podzielona została tak aby każdy dotarł do poszukiwanych przez siebie informacji wygodnie i szybko. Mamy więc bezpośredni dostęp do aktualności dotyczących poszczególnych działów MZBM, wydarzeń z bieżącej działalności spółki, a także do różnego rodzaju ogłoszeń.

Ciekawostką jest na przykład interaktywny kalendarz, w którym znajdują się przydatne informacje nie tylko dla mieszkańców, ale też firm współpracujących z Miejskim Zarządem Budynków Mieszkalnych.

Zachęcamy więc do odwiedzania strony Nowa strona internetowa MZBM w Bielawie

Rzecznik – Łukasz Masyk

14 KOMENTARZE

 1. Bardzo fajna strona. Nasuwa się jednak pytanie ILE za tą stronę zapłacili lokatorzy!!!!

 2. No i koniecznie zamieszczać zdjęcia z Dźwinielem, bo o to również chodzi przed wyborami. Kto jeszcze do zmiany strony?

 3. Widać że idą wybory. Burmistrz i jego prezes MZBM już na koszt podatników się reklamują. Za własne pieniądze nie łaska? Zarabiacie nic nie robiąc dla miasta po prawie 12 tys. zł miesięcznie! Wstyd!

 4. a co na aferę rozporkową w mzbm-ie przewodniczący rady miejskiej bielawy lesio,czy już spoko? zatuszowane?

 5. Pod dywa zamieciona ta aferka. Podstawowe pytanie dlaczevo dubas tyle zarabia? Nie robiaac nic. Syf jaki byl taki jest I do tego promuratorskie postepowanie wciaz trwa I w klubie I mzbmie. Wybory ida wiec wszystko wyjdzie w zwoim czasie

 6. SKANDALICZNY PROCEDER – druzgocący raport NIK
  sobota, 19 stycznia 2013 22:37
  W Bielawie miał miejsce skandaliczny proceder przyznawania mieszkań komunalnych. Te trafiały nie do najbardziej potrzebujących, a do tych, którzy mieli tak zwane wejście w komisji – czyli na przykład do dzieci miejskich radnych.

  Mieszkania komunalne w Bielawie to dobro bardzo pożądane. Co roku miasto wystawia listę dostępnych lokali. Mieszkańcom przydziela je Społeczna Komisja Mieszkaniowa, a kryteria reguluje uchwała rady miejskiej.
  Krzysztof Możejko kilka lat temu starał się o lokal w jednym z budynków. Spełniał wszystkie warunki, ale mieszkania nie dostał. Później okazało się, że przyznano je synowi jednej z miejskich urzędniczek.
  Sprawą zajęła się Najwyższa Izba Kontroli. Zbadano 12 przypadków. W połowie z nich mieszkania trafiały do osób, które w ogóle nie powinny się o nie ubiegać. Miały gdzie mieszkać, a zarabiały albo za dużo, albo za mało.
  Efekty kontroli to tylko wycinek rzeczywistości – mówią opozycyjni radni. I dodają, że za pomocą mieszkań burmistrz uprawiał w mieście politykę.
  W piątek burmistrz nie znalazł czasu na rozmowę. Jego rzecznik zapewnił nas, że wszystkie patologie w Komisji Mieszkaniowej zostały już zlikwidowane i to zanim powstał raport NIK. Ale temat nie przycichnie. Część radnych zgłosiła już sprawę do prokuratury. Organy ścigania zamierza zawiadomić także NIK.
  Paweł Wilk

  http://www.tvp.pl/wroclaw/aktualnosci/rozmaitosci/skandaliczny-proceder/9791051

 7. a ja pamiętam że sąd z braku dowodów zakończył sprawe i po aferze politycznej

Comments are closed.