Niemcza: Rok szkolny rozpoczęty

Niemcza: Rok szkolny rozpoczęty

32
0
PODZIEL SIĘ

Po wakacyjnej przerwie dnia 1 września w Zespole Szkół w Niemczy odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015. Na początek uroczystości wprowadzono poczet sztandarowy i odśpiewano hymn państwowy. Następnie wszystkich zebranych powitała dyrektor Zespołu Szkół Małgorzata Kuźniar.

b_640_480_16777215_1___images_2012_sz_DSC_0015

Szczególnie serdecznie zostali przyjęci uczniowie klas pierwszych ze szkoły podstawowej i gimnazjum oraz zebrani rodzice Następnie głos zabrał Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza – pan Grzegorz Kosowski.

W swoim wystąpieniu Burmistrz podkreślił rolę współpracy rodziców z nauczycielami. Wspólny wysiłek obu stron mający na celu dobro dzieci przyczyni się do osiągnięcia sukcesu i zadowolenia wszystkich wcześniej wspomnianych. Po wystąpieniu Pana Grzegorza Kosowskiego ponownie głos zabrała Małgorzata Kuźniar.

Poinformowała o organizacji roku szkolnego 2014/2015, dowożeniu uczniów, przedstawiła wychowawców klas oraz nauczycieli pracujących w szkole. Małgorzata Kuźniar życzyła wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym oraz osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce.

UM Niemcza

 

BRAK KOMENTARZY