Nie lękajcie się być świętymi – Jan Paweł II

Nie lękajcie się być świętymi – Jan Paweł II

26
1
PODZIEL SIĘ

14.11 SPŁ Nie lękajcie się być świętym10

Z okazji obchodów XIV Dnia Papieskiego pod hasłem „Jan Paweł II – świętymi bądźcie” w sobotę 11 października w kościele MB Częstochowskiej w Łagiewnikach podczas wieczornej Mszy Świętej uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Łagiewnikach zaprezentowali montaż słowno-muzyczny, który poświęcony był nauczaniu Jana Pawła II na temat świętości .

14.11 SPŁ Nie lękajcie się być świętym12

Scenariusz przedstawienia opracowała katechetka Krystyna Wójcik, a oprawę muzyczną pani Joanna Kwiędacz i pani Wiolett Patyk.

12 października 2014r. z okazji XIV Dnia Papieskiego delegacja uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II wraz z pocztem sztandarowym oraz delegacja nauczycieli wzięła udział w uroczystej Mszy Świętej w katedrze świdnickiej. O zakończonej Mszy Świętej przedstawiciele szkół należących do Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II spotkali się w auli Świdnickiej Kurii Biskupiej , gdzie mieli możliwość obejrzenia montażu słowno-muzycznego poświęconego Janowi Pawłowi II oraz spotkali się ze stypendystami Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

14.11 SPŁ Nie lękajcie się być świętym13

Całe spotkanie przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze.

jk

 

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo sentymentalne a co to jest świetość ? Impreza religijna dla imprezy religijnej mija sie z celem no chyba, że celem jest sama impreza religijna. 😀

Comments are closed.