Nasza wspólna Europa – głosujmy!

Nasza wspólna Europa – głosujmy!

24
39
PODZIEL SIĘ

IMG_0523W związku z ważnym wydarzeniem, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 25 maja, a mianowicie wyborami do Parlamentu Europejskiego, zachęcam Państwa do wzięcia w nich udziału.

Skorzystajmy z możliwości dokonywania aktów demokratycznych, które uzyskaliśmy 25 lat temu po przemianach ustrojowych w naszym kraju.

Uwierzcie mi, że każdy nasz głos jest ważny i ma znaczenie w kształtowaniu naszej przyszłości.

Apeluję również do ludzi młodych – Wasz głos ma znaczenie, nie bądźcie bierni wobec szansy jaką jest wybranie przez Was kandydatów, którzy będą kreować przyszłość naszej wspólnej Europy.

Spotkajmy się w niedzielę podczas święta demokracji – w swoich okręgach wyborczych.

Z poważaniem:

Dariusz Kucharski

Wicestarosta Dzierżoniowski

39 KOMENTARZE

 1. A PO co koles swoja facjatę nam wciska przeciez wiadomo wszem i wobec ze wybory. Czyzby czul ze je przerzną. NIE GLOSUJEMY ZA PO. Juz dosc nas oszukiwali i POlske ograbiali

  • Bo Polak, to ignorant i nie umie korzystać z prawa wyborczego. A Kucharski nie stratuje chyba do europarlamentu geniuszu 🙂 Założę się, że „obserwator”, to z jakiejś radykalnej opcji na prawo – wy na bank wszystko zmienicie na cacy i będzie raj dla was, wszystkich, kobiet, dzieci i faszystów. A jak nie, to puscicie całą resztę z dymem. Tak Korwin coś wpsominal kiedys. Swoja drogą, jak można głosować na tych, co idą do Unii, aby z niej wyjść. To jakieś nielogiczne, żeby nie powiedzieć niedorzeczne :):)

 2. Podpisuję się pod tym, co przedmówca napisał.
  Każdy ekstremizm jest niebezpieczny. A to, że ktoś zachęca na pójście na wybory, to tylko chwała mu za to. Ja sama zawsze powtarzam, żeby głosować! Bo wrzucenie nieważnego, pustego lub pokreślonego głosu jest WYBOREM i ZAGŁOSOWANIEM. To też jest sygnał dla nas społeczeństwa, ale i dla polityków, żeby coś zmienić. Głosowanie to nasz PRZYWILEJ, ale i obowiązek. Szkoda, że w Polsce trzeba cały czas o tym przypominać. Na Zachodzie jest inaczej.

 3. Jak widzę reklamy wyborcze to pusty śmiech mnie ogarnia i pytam gdzie politycy mają granicę przyzwoitości. Najpierw robią z siebie pośmiewisko a jak już dorwą mandat to noszą się jakby im kij do dupy wsadzili. Pamiętajcie ich umizgi i później przypominajcie jak się będa puszyć

  • Premie objezdza rejony by promowac PO. A oto co go spotyka na tych sPOtkaniach
   „Panie premierze, dlaczego udaje pan patriotę, a jest zdrajcą Polski? – zapytała Maria Sokołowska uczennica jednego z gorzowskich liceów ogólnokształcących. Co za odwaga…

   Z wizytą w Gorzowie w czwartek pojawił się Donald Tusk. Premier spotkał się w restauracji na bulwarze z działaczami Platformy Obywatelskiej i przedstawicielami kilku instytucji. Premiera zaskoczyła reakcja jednej z uczennic II LO Marii Sokołowskiej. Jak relacjonują lokalne media, premier Donald Tusk podszedł do grupy licealistów i w tym momencie przed szereg wyszła jedna z nich pytając: – Panie premierze, dlaczego udaje pan patriotę a jest pan zdrajcą Polski?

   – Widzę, że macie duże poczucie humoru – rzucił wyraźnie zniesmaczony Donald Tusk. Przecież takie pytanie nie mogło paść na ostatniej prostek kampanii wyborczej do PE!

   Generalnie, spotkanie w Gorzowie Wielkopolskim zakończyło się dla Donalda Tuska totalną klapą. Nie było na nim żadnego z kandydatów Platformy Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego. Więcej osób zgromadziło się za to na bulwarze. Transparent z wizerunkiem śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego trzymało trzech mężczyzn związanych z Solidarnością Walczącą.

   Aż prosi się w tej chwili przypomnieć pewien dowcip o Jasiu i dzwonku:

   Donald Tusk odwiedza z roboczą wizytą szkołę podstawową.
   Po oficjalnej akademii pani mówi do uczniów- kochane dzieci jeśli macie jakieś pytania to możecie zadać je teraz panu premierowi.
   Zgłasza się Jasiu: – Panie premierze mam do pana dwa pytania
   Pierwsze: -Skąd wziął się trotyl na skrzydłach tupolewa?
   Drugie: -Czy śmierć nawigatora Jaka-40 ma coś wspólnego z katastrofą w Smoleńsku?
   Premier zastanawia się nad odpowiedzią i nagle dzwoni dzwonek na przerwę…
   Po przerwie dzieci wracają do klasy a pani mówi: -Kochane dzieci jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania do Pana premiera to pytajcie.
   Zgłasza się Małgosia: – Panie premierze mam do pana cztery pytania
   Pierwsze: -Skąd wziął się trotyl na skrzydłach tupolewa?
   Drugie: -Czy śmierć nawigatora Jaka-40 ma coś wspólnego z katastrofą w Smoleńsku?
   Trzecie: -Dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił 20 minut przed czasem?
   Czwarte: -Gdzie zniknął Jasiu?

   I chyba nic dziwnego, że Donald Tusk nie spotkał się wczoraj, jak zwykle przy takich okazjach, z dziennikarzami.”

   Michał Polak

  • HAHA :)! Też mi zmiana na niekorzyść. To oczywiste, że z wiekiem powinien młodnieć 🙂

   • Aleś błysnął inteligencją Dobry! Nie spinaj się bo ci bamboszki spadną i na bosaka będziesz zapierda…ł ze swoim kolesiem szukając pracy jak przerżniecie wybory

 4. Eeeeeeee tam! Wybory. Najważniejszą i najlepszą informacją dnia jest to, że jednego zdrajcy mniej!!! Oby zdrajca Jaruzel smażył się w piekle za zbrodnie junty (WRON) w 1981 r.!!!

  • Niezależnie od tego, czy Jaruzelski był zdrajcą, czy nie, znęcanie się nad zwłokami nie mieści się w polskiej kulturze ani obyczajowości. Nie mieści się w założeniach chrześcijaństwa. Sam się wykluczasz, Anonimie, z grona Polaków, chrześcijan. Ciążysz kulturowo i obyczajowo ku Azji i Afryce.

    • Dlaczego uważasz, że bredzę? Polacy nie pastwili się nad zwłokami. Chrześcijanie największym grzesznikom okazywali litość. Dałem ci dwa argumenty. Ty mi żadnego. Jedynie własne przekonanie, że każdy, kto ma w mózgu nieco inaczej poukładane zwoje, niż ty, bredzi.

      • Na chwilę zbliżę się do twojego sposobu myślenia. Truchło Kaczyńskiego należy wyciągnąć z Wawelu i dać na pożarcie psom. Psy upiec i dać do pożarcia Macierewiczowi. Macierewicza ugotowanego w trotylu dać do pożarcia drugiemu Kaczyńskiemu. Jak już drugi Kaczyński od tego wybuchnie, pochować go na Wawelu. Konkretnie, w smoczej jamie. Oczywiście tak nie myślę, ale jeśli ten wywód nie dał ci do myślenia, to znaczy, że masz tyle zwojów nerwowych, co dżdżownica.

      • 10 kwietnia co roku piję szampana. Od 4 lat. To jeden z najlepszych dni dla Polski.

      • Proponuję dwa wory: na komuchy i kaczory. Kaczory zmieściłyby się w jednym, ze swoim tatusiem: załatwiał papiery o wykształceniu dla komuchów. Kota też by się dało upchnąć.

  • Oby Kaczor smażył się na Wawelu w ognistych pierdnięciach smoka wawelskiego. Jednego skompromitowańca mniej.

   • Dzierżoniów PO 39 % Pis 27 % przy tak niskiej frekwencji to totalna porażka pisu który jeszcze miał trzy miesiące temu przewagę dużą …do parlamentu PO zmiecie pis !!!!

   • Swoją drogą ciekawe, dlaczego na PiSuary głosują głównie niewykształcone ciemniaki ze wschodniej Polski?…

 5. Leszek Miller pewnie żałuje że nie udało się kanonizować Jaruzelskiego przy okazji wielkiej kanonizacji Papieży.Niestety ten piesek moskiewski zdychał zbyt długo i ..klops..nie udało się.A poważnie- jesli faktycznie ogłoszą taką żałobę i pochowają tego kłamliwego podnóżka rosji z honorami , tzn że III RP oficjalnie mówi mam, że jesteśmy frajerami…że nie warto było…że nie było powodu robić Solidarności że to wszystko to jedna wielka ściema!!!!

 6. Już słyszałem , że będzie żałoba narodowa. kto wie może i na wawelu pochowają gościa.

 7. Kaczyński był demokratycznie wybranym Prezydentem Polski w przeciwieństwie do jaruzela, który był z nadania kontraktowego.

  • To, może mnie oświeć. Jak wyglądałaby Polska, gdyby nie 1989? Byłaby drugą Japonią, czy drugą Jugosławią?

Comments are closed.