Najsłodszy weekend w roku

Najsłodszy weekend w roku

15
0
PODZIEL SIĘ

miodobranie_2014_zapowiedz

Korowodem zespołów folklorystycznych rozpocznie się w piątek tegoroczne Miodobranie. Bardzo ciekawie zapowiada się część artystyczna. Polecamy też ofertę wystawców. Miód, miód pitny, produkty na bazie miodu oraz rękodzieło artystyczne będzie można smakować i kupować przez cały weekend.

Korowód zespołów z Polski, Ukrainy, Estonii, Szwecji, Turcji, Niemiec, Włoch, Łotwy, Armenii i Rumunii wyruszy w piątek o godzinie 16.00 spod Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Artyści wraz z mieszkańcami przejdą przez rynek na stadion przy ul. Wrocławskiej.

Na scenie miodobrania wystąpi też dzierżoniowski chór Kanon, Miejska Orkiestra Dęta, Kapela Drewutnia, Papa D i zespół Loka. W sobotni wieczór czeka nas modowa biesiada.

Miodobranie promuje naturalny miód i produkty wytwarzane na bazie miodu. To świetna okazja do posmakowania wyrobów lokalnych oraz ponadlokalnych producentów miodu, miodu pitnego i wytwarzanych na bazie miodu słodyczy. Miodobranie to również możliwość poznania technik wytwarzania rękodzieła artystycznego.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY