Najlepszy Klub w Powiecie zaprasza na XIV Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy

Najlepszy Klub w Powiecie zaprasza na XIV Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy

13
0
PODZIEL SIĘ

Najlepszy Klub w Powiecie zaprasza na XIV Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Niepodległości.

plakat 8.11.14 XIV MN Turniej Niepodległosci zapasy Dzierzoniów

Międzyszkolny Uczniowski Klub JUNIOR Dzierżoniów zaprasza wszystkich na XIV Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego z okazji ŚWIETA NIEPODLEGŁOŚCI, który odbędzie się 8 listopada w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Celem imprezy jest uczczenie rocznicy Święta Niepodległości, obchody XV lecia klubu JUNIOR Dzierżoniów najlepszego klubu w Powiecie Dzierżoniowskim oraz popularyzacja sportu zapaśniczego w Powiecie Dzierżoniowskim. Będziemy również świętować 30 lecie pracy szkoleniowej naszego Prezesa i trenera Stanisława Warchoła oraz 35 lecie zapasów w Dzierżoniowie.

Rok 2014 jest bardzo udany dla naszego klubu JUNIOR Dzierżoniów. Dobre szkolenie i dobre wyniki w Mistrzostwach Makroregionalnych, w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Mistrzostwach Polski juniorek i juniorach klasyfikuje nasz klub JUNIOR Dzierżoniów jako najlepszy klub w Powiecie Dzierżoniowskim. W tym roku nasze zawodniczki i zawodnicy wywalczyli kilka medali z tych imprez zdobywając około 100 punktów w klasyfikacji Ministra Sportu.

Ogólnopolska klasyfikacja klubów w Polsce wykonywana przez Ministerstwo Sportu pokazuje jakie wyniki osiągają zawodnicy i zawodnicy z poszczególnych klubów oraz pokazuje na którym miejscu są Gminy i Powiaty w Polsce. Nasz Międzyszkolny Uczniowski Klub JUNIOR Dzierżoniów jest najwyżej uplasowany z klubów z Powiatu Dzierżoniowskiego. To pokazuje że szkolenie w naszym klubie jest bardzo dobre a przyczyniają się do tego najlepsi szkoleniowcy Patryk Ciszewski, Michał Bobrowski, Norbert i Stanisław Warchoł.

Prym w naszym Klubie wiodą zapaśnicy oraz Sumici. Nie ustępują im w wynikach sportowych zawodnicy z sekcji brazylijskiego jiu jitsu oraz MMA – Mieszanych Sztuk Walk.

Podopieczni Kadry Trenerskiej zdobyli 11 medali Między. Mamy w swoich szeregach dwóch zawodników w Kadrze Polski Juniorów Młodszych w Zapasach : Paulina Martyka oraz Sebastian Dudek oraz jedną zawodniczkę w Reprezentacji Polski w Sumo Annę Czerwińską. Mamy Klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek w Sumo zajęliśmy 3 miejsce w kraju na 40 drużyn.

Z sekcji brazylijskiego jiu jitsu oraz MMA – Mieszanych Sztuk Walk prym wiedzie najbardziej utalentowany Michał Bobrowski ubiegłoroczny mistrz Europy ADCC, Mistrz Polski w: MMA, Teakwon-do light contact i Mistrz Polski w No Gi.

Uczniowski klub JUNIOR Dzierżoniów poszukuje sponsorów, którzy mogli by wspomóc finansowo organizacje XIV Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego z okazji ŚWIETA NIEPODLEGŁOŚCI, który odbędzie się 8 listopada w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie.

W związku z powyższym prosimy o wsparcie finansowe naszego Uczniowskiego klubu dowolną kwotą lub nagrodą według swoich możliwości na konto:

Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ,,JUNIOR” Dzierżoniów

Bank Spółdzielczy Dzierżoniów 82 9527 0007 0034 6195 2000 0001

Ze sportowym pozdrowieniem

BRAK KOMENTARZY