MZBM Bielawa – pierwsze remonty 2014 roku już zakończone

MZBM Bielawa – pierwsze remonty 2014 roku już zakończone

18
0
PODZIEL SIĘ

Od początku roku Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Bielawie zrealizował już kilkadziesiąt prac remontowych i modernizacyjnych w budynkach komunalnych i należących do wspólnot mieszkaniowych. W sumie od stycznia do końca kwietnia spółka wykonała inwestycje o wartości około 750 tys. złotych.

 3_maja_34_2

Jak zawsze najbardziej kosztowne prace dotyczyły wymiany dachów, modernizacji elewacji, a także remontów instalacji wodnych, gazowych, elektrycznych lub kanalizacyjnych. MZBM zajął się również wymianą drzwi i okien, wykonaniem nowych kominów czy instalacją domofonów.

Odnowiona elewacja zdobi między innymi budynek przy ulicy 3 Maja 33, a nowy dach pokrywa już budynek przy ulicy 11 Listopada 1. Jedną z najbardziej kosztochłonnych prac była jednak wymiana instalacji gazowej w budynku przy ulicy Wolności 63, która kosztowała 57 tysięcy złotych.

 wolnosci_63_4

Jak twierdzą pracownicy odpowiedzialni w spółce za remonty i modernizacje, wymienione wyżej prace są dopiero wstępem do tego co wydarzy się w kolejnych miesiącach tego roku. Największa intensywność realizowanych inwestycji przypada bowiem na okres późnej wiosny i lata.

brzezna_44_6

: Rzecznik – Łukasz Masyk

BRAK KOMENTARZY