Modowy Wehikuł Czasu

Modowy Wehikuł Czasu

25
3
PODZIEL SIĘ

W dniu 17 maja Koło nr 2 PZERiI w Niemczy w ogrodzie dendrologicznym w Wojsławicach – zorganizowało „Modowy Wehikuł Czasu”. Członkowie Koła i zaproszeni goście zaprezentowali stroje od średniowiecza do współczesności; od stroju średniowiecznej pani zamku do „małej czarnej” – sukienki autorki Audrey Hepburn. O krynolinach, pantalonach, perukach, angażantach i krezach 

b_600_600_16777215_1___images_2012_pokaz_mody_dawnej_żb

– interesująco i dowcipnie opowiadała Jadwiga Stępień. Podobało się wszystkim – modelkom i zmokniętej widowni, która gromkimi brawami nagradzała każdą kreację.

b_600_600_16777215_1___images_2012_pokaz_mody_dawnej_ża

Zarząd Koła dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy; przede wszystkim właścicielce Pracowni Kostiumów w Bielawie i dyrekcji Arboretum w Wojsławicach. Szczególne podziękowania dla sponsorów „Modowego Wehikułu Czasu” – osób, które od lat – w różnych formach – wspierają działania Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Niemczy – dla p. burmistrza Grzegorza Kosowskiego i p. poseł Haliny Szymiec – Raczyńskiej.

Dziękujemy również serdecznie p. wiceburmistrzowi Kazimierzowi Figzałowi za wykonanie zdjęć z „Wehikułu”, dzięki którym wrażenia z imprezy pozostaną nie tylko we wspomnieniach jej uczestników.

UM Niemcza

3 KOMENTARZE

      • Psychiatrzy nazywają takie objawy „niedojrzałością wysepkową”. W pozornie dojrzałej psychice pozostają wysepki psychiki kilkuletniego dziecka, które nie wiadomo kiedy i jak odbiją. Ale odbiją na pewno.

Comments are closed.