Młodzi strażacy z Łagiewnik triumfują

Młodzi strażacy z Łagiewnik triumfują

14
2
PODZIEL SIĘ

EŁ 14.08 tsz Zawody w Niemczy_1

W niedzielę 3 sierpnia na Stadionie Miejskim w Niemczy odbyły się II Międzypowiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych „Niemcza 2014” organizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Niemczy.

W zawodach wzięły udział Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z Tarnowa i Braszowic z powiatu ząbkowickiego a z powiatu dzierżoniowskiego drużyny z Niemczy i Łagiewnik. Zawody to możliwość wymiany doświadczeń, poglądów, wzajemnego poznania się i wspólnej zabawy. W trakcie trwania zawodów można było zrobić bezpłatny przegląd gaśnic samochodowych, dzieci miały możliwość zabawy w strażackiej pianie , orzeźwić się w kurtynie wodnej oraz przebiec pożarniczy „tor przeszkód”. Była również kiełbaska z grila, napoje orzeźwiające oraz inne atrakcje dla przybyłych gości. Same zawody przebiegały w sportowej i miłej strażackiej atmosferze.

EŁ 14.08 tsz Zawody w Niemczy_2

Piękne puchary zakupione przez gospodarzy pozostały w naszym powiecie, ale tym razem pojechały do Łagiewnik. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Łagiewniki występująca w składzie: Kamil Chodanionek, Damian Kubiak, Norbert Hołyński, Adam Parasiński, Rafał Parasiński, Patryk Wilkoszyński, Marcin Pawłowski i Szymon Żygadło bez respektu dla utytułowanych gospodarzy wygrała i zajęła I miejsce w turnieju piłki nożnej oraz w sztafecie sportowo-pożarniczej MDP. Nagrody dla zawodników wręczali Burmistrz Niemczy Grzegorz Kosowski, Prezes ZOW Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP we Wrocławiu Wacław Dziendziel oraz Prezes OSP Niemcza Beata Roszko. Dziękuję Ochotniczej Straży Pożarnej w Niemczy za zaproszenie na zawody, atmosferę i nagrody a łagiewnickim młodym strażakom gratuluję sukcesu i aby w następnych wstąpili z takim samym zapałem i wiara w siebie. Jesteście WIELCY.

EŁ 14.08 tsz Zawody w Niemczy_3

T.Szot

2 KOMENTARZE

  1. Podobno w Łagiewnikach platformersi szykują mocnego kandydata na wójta. Ma to byc jakiś bizmesmen z dużą kasą.

Comments are closed.