Młodzi kolarze LKS Atom Boxmet Dzierżoniów po Pucharze Polski!!

26
0
PODZIEL SIĘ

Obok najstarszej grupy dziewcząt klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w Pucharze Polski startowali również nasi młodzi kolarze. II Seria Pucharu Polski miała miejsce w Grudziądzu w dniach 26-27.04.2014 roku.

P1060018

Pierwszego dnia odbyły się wyścigi jazdy indywidualnej na czas. Jako pierwsze do startu na dystansie 10km przystąpiły juniorki młodsze. Tutaj Weronika Laszkiewicz zajęła 26 miejsce a 32 była Sandra Traczyk.

Wygrała RÓŻYŃSKA Nikola ALKS STAL-OCETIX-IGLOTEX Grudziądz . Po paniach rywalizowali juniorzy młodsi. Tutaj najlepiej spisał się Paweł Szóstka, zajmując 84 miejsce, a 100 był Michał Mroczkowski. Wyścig juniorów młodszych wygrał CZUBAK Dawid KTK Kalisz. W rywalizacji juniorek na dystansie 15km, Dorota Przęzak zajęła 15 miejsce. Wyścig wygrała DROZDEK Agata BMC NOWATEX Ziemia Darłowska.

P1050991

Kolejnego dnia rozegrane zostały wyścigi ze startu wspólnego. W wyścigu juniorek młodszych po finiszu z peletonu 15 miejsce zajęła Weronika Laszkiewicz a 27 była Sandra Traczyk. W rywalizacji juniorek na dystansie 84km Dorota Przęzak była 12. Ostatnim wyścigiem była rywalizacja juniorów młodszych na dystansie 70km. Tutaj 68 był Paweł Szóstka a 78 Michał Mroczkowski. Wyścig wygrał ŁĄCZKIEWICZ Dawid UKS KOŹMINIANKA Koźminek.