Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodziczek i Młodzików w Sumo

0
UDOSTĘPNIJ

12.10.14BednarekFilip-IIIm-65kg-SUMO-Myslenice

W dniach 11-12 października w Myślenicach(Małopolska) odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w sumo. Z Polski południowej na matach DOHYO rywalizowały dziewczęta i chłopcy o kadrę i mistrzów międzywojewódzkich.

III miejsce dla JUNIORA Dzierżoniów wywalczył Filip Bednarek w kategorii do 65 kilogramów uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Dzierżoniowie.

Punktowane V miejsce wywalczył Dawid Krzyżanowicz (+75 kg) oraz Daniel Matuszyński(60kg) a VII miejsce zdobył Mariusz Gurtaj w wadze do + 75 kilogramów.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek są oceniane i punktowane przez Ministerstwo Sportu, jak się prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży. Nasi wychowankowie wywalczyli w tych mistrzostwach w sumie 12 punktów.

12.10.14Reprezentacja-SUMO-Myslenice

Od początku Uczniowski klub nastawił się na szkolenie i wyszukiwanie zdolnych i ambitnych dzieci i młodzieży. Dobre szkolenie i dobre wyniki w Mistrzostwach Makroregionalnych, w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Mistrzostwach Polski juniorek i juniorach klasyfikuje nasz klub JUNIOR Dzierżoniów jako najlepszy klub w Powiecie Dzierżoniowskim. W tym roku nasze zawodniczki i zawodnicy wywalczyli kilka medali z tych imprez zdobywając około 100 punktów w klasyfikacji Ministra Sportu. To pokazuje że szkolenie w naszym klubie jest bardzo dobre a przyczyniają się do tego najlepsze szkoleniowcy Patryk Ciszewski, Michał Bobrowski, Norbert i Stanisław Warchoł.

12.10.14Mistrzostwa MakroregiomuMłodziczek-łów-SUMO-Myslenice

Prym w naszym Klubie wiodą zapaśnicy oraz Sumici. Nie ustępują im w wynikach sportowych zawodnicy z sekcji brazylijskiego jiu jitsu oraz MMA – Mieszanych Sztuk Walk.

Podopieczni Kadry Trenerskiej zdobyli 11 medali Mistrzostw Polski i jeden w Mistrzostwach Europy co świadczy o rzetelnej pracy w klubie. Mamy w swoich szeregach dwóch zawodników w Kadrze Polski Juniorów Młodszych w Zapasach : Paulina Martyka oraz Sebastian Dudek oraz jedną zawodniczkę w Reprezentacji Polski w Sumo Annę Czerwińską. Klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek w Sumo zajęliśmy 3 miejsce w kraju na 40 drużyn.

Z sekcji brazylijskiego jiu jitsu oraz MMA – Mieszanych Sztuk Walk prym wiedzę najbardziej utalentowany Michał Bobrowski mistrz Europy ADCC, Mistrz Polski w: MMA, Teakwon-do light contact i Mistrz Polski w No Gi.

12.10.14FMatuszynskiDaniel SUMO-Myslenice

Uczniowski klub JUNIOR Dzierżoniów poszukuje sponsorów, którzy mogli by wspomóc finansowo organizacje XIV Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego z okazji ŚWIETA NIEPODLEGŁOŚCI, który odbędzie się 8 listopada w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Celem imprezy jest uczczenie rocznicy Święta Niepodległości, obchody XV lecia klubu JUNIOR Dzierżoniów najlepszego klubu w Powiecie Dzierżoniowskim oraz popularyzacja sportu zapaśniczego w Powiecie Dzierżoniowskim. Będziemy również świętować 30 lecie pracy szkoleniowej naszego Prezesa i trenera Stanisława Warchoła oraz 35 lecie zapasów w Dzierżoniowie.

W związku z powyższym prosimy o wsparcie finansowe naszego Uczniowskiego klubu dowolną kwotą lub nagrodą według swoich możliwości na konto: