Mieszkam w Bielawie – moja rodzina jest OK! – początek akcji

Mieszkam w Bielawie – moja rodzina jest OK! – początek akcji

22
2
PODZIEL SIĘ

W kwietniu rozpoczęła się realizacja programu pod hasłem „Mieszkam w Bielawie – moja rodzina jest OK!”. Celem kampanii, na którą miasto pozyskało blisko 100 tysięcy złotych z budżetu państwa, jest promocja rodziny jako pozytywnego wzorca, będącego źródłem bezpieczeństwa, miłości i akceptacji.

 razem bezpieczniej_logo

Już teraz dla mieszkańców Bielawy dostępny jest psycholog, zajmujący się przede wszystkim problematyką przemocy w rodzinie oraz radca prawny, który udziela porad dla osób doświadczających przemocy. Z bezpłatnych usług psychologa i radcy prawnego korzystać można w każdą środę od godziny 15.30 do 17.30 w Dolnośląskim Inkubatorze Art-Przedsiębiorczości (ul. Piastowska 19c) w pokoju 3.2 na drugim piętrze.

W ramach programu rozpoczęła również działalność grupa wsparcia dla ofiar przemocy. Spotkania tej grupy odbywają się w piątki od godziny 16.30 do 18.30 w Gimnazjum nr 2 przy ulicy Parkowej 12.

Rzecznik – Łukasz Masyk

 

2 KOMENTARZE

  1. Ja zdaję sobie sprawę, że w Bielawie jest źle, ale żeby aż tak, żeby zatrudniać psychologa i radcę prawnego, w sprawie patologii w mieście, to nie wiedziałem. Tym bardziej jestem przerażony i zaczynam sie bać, w jakim mieście mieszkam.

Comments are closed.