Międzypokoleniowe Mega Party

Międzypokoleniowe Mega Party

10
0
PODZIEL SIĘ

most_pokolen

Nieważne, czy masz lat 18 czy 80. Przyjdź w najbliższą sobotę do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Przeboje stare i nowe, muzyka taneczna, funk i soul, ale również hip-hop i rap prezentować tam będą DJ Wika (Wirginia Szmyt), Krzysztof Barszcz, Dj Mota i Dj Gonzo. Start o godz. 19.00.

DJ Wika to przydomek artystyczny Wirginii Szmyt, jednej z najbardziej rozpoznawanych DJ’ek polskiej sceny klubowej. Ma 75 lata, a imprezy, na których gra, przyciągają wiele osób, zarówno tych młodszych jak i starszych. Na koncercie w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury zagra razem z 66-letnim – Krzysztofem Barszczem, oraz młodymi DJ’ami z naszego terenu. Zarówno dla pani Wirginii, jak i dla pana Krzysztofa, wiek nie jest żadnym ograniczeniem, aby rozwijać swoją pasję w branży opanowanej przez młodych ludzi.

DJ Gonzo to reprezentant powiatu dzierżoniowskiego. Grywa na co dzień w South Side Studio oraz w zespole 4 ELEMENTS jak i na corocznych imprezach B-Ball Jam. Jego muzyka to duża dawka undergroundowego hip-hopu w dobrym wydaniu. DJ Mota, także z naszego terenu, obraca się w klimatach soul i funk, dzięki czemu doskonale zgrywa się z DJ’em Gonzo, z którym współtworzy South Side Studio. Możecie go również usłyszeć na takich imprezach jak B-Ball Jam, a także w Pubie Warka Noego.

Bilety na koncert Most Pokoleniowy 25 października w cenie 5 zł do nabycia w DOK-u, ul. Świdnicka 23, tel.: 74 64 64 629-630, oraz na www.dok.pl

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY