Michał Bobrowski zwycięża w zawodowym debiucie MMA

Michał Bobrowski zwycięża w zawodowym debiucie MMA

22
0
PODZIEL SIĘ

TEAM po ważeniu

23 sierpnia w Poroninie odbyła się Gala „ Noc Góralskich Wojowników” podczas której zawodnicy toczyli zawodowej pojedynki w takich formułach jak MMA, MUAI THAI, BOKS, K-1, KICKBOXING. Gala miała charakter charytatywny i jej celem była zbiórka pieniędzy dla chorych dzieci.

MichałBobrowski po ważeniu

Wśród zmagających się zawodników tego wieczora w zawodowej formule MMA debiutował Michał Bobrowski. Na co dzień Michał trenuje techniki stójkowe pod okiem Mariusza Cieślińskiego w klubie KO GYM ŚWIDNICA a techniki parterowe, grapplingowe pod okiem Norberta Warchoła w klubie JUNIOR DZIERŻONIÓW.

MichałBobrowski w narożniku z Mariuszem Cieslinskim oraz Norbertem Warchołem

Podczas zmagań na ringu mogliśmy zobaczyć czołowych zawodników z Polskich między innymi : Paweł Jędrzejczyk, Bartosz Batra oraz Frenky Flash Pawlak. Na gali mogliśmy zobaczyć takie słąwy jak Marek Piotrowski, Damian Grabowski, Michał Kita. Pojedynek pomiędzy Michałem Bobrowskim a Sebastianem Chmielarczykiem zakontraktowany został na 2 rundy po 5 minut. Po zaciętym pojedynku w drugiej rundzie po duszeniu trójkątnym nogami zwyciężył Michał Bobrowski.

Tejpowanie rąk przed walka

Pomimo tego że walczę od 4 lat przed walką w ringu czułem wielki stres. Był to mój zawodowy debiut w formule MMA przed którym udzieliła mi się wielka adrenalina. Cieszę się że wygrałem swój pojedynek ponieważ doda on mi wiatru w żagle. Chciałbym podziękować swoim trenerom Mariuszowi Cieślińskiemu,

Michał Bobrowski - werdykt

Norbertowi Warchołowi którzy czuwali nad moimi przygotowaniami. Chciałbym podziękować również wszystkim sparing parterom z klubów KO GYM ŚWIDNICA oraz JUNIOR DZIERŻONIÓW bez których pomocy nie udało by mi się zwyciężyć w tym pojedynku. Wielkie podziękowania należą się również wszystkim sponsorom bez którego wsparcia nie mógłbym rywalizować o najwyższe cele – Michał Bobrowski.

BRAK KOMENTARZY