Marihuana w Mościsku

Marihuana w Mościsku

22
6
PODZIEL SIĘ

marihuana 2

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji z Dzierżoniowa wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Kłodzka w miejscowości Mościsko podczas kontroli drogowej samochodu AUDI na świdnickich numerach rejestracyjnych na tylnej kanapie auta ujawnili znaczną ilość marihuany. Pasażerami pojazdu byli dwaj mieszkańcy Dzierżoniowa, którzy usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków w znacznej ilości.

W dniu 31 lipca 2014 roku w godzinach wieczornych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji z Dzierżoniowa podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Kłodzka w miejscowości Mościsko zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy Audi na świdnickich numerach rejestracyjnych. W pojeździe znajdowało się dwóch młodych mężczyzn. Patrol Straży Granicznej posiadał psa po specjalistycznym przeszkoleniu do wykrywania narkotyków. Podczas czynności funkcjonariuszy pies zaczął reagować co mogło świadczyć o tym, że w tym pojeździe lub przy tych mężczyznach mogą znajdować się narkotyki.

marihuana 1

W związku z tym pies ten został użyty do dokładnego sprawdzenia pojazdu. Okazało się, że w kocach leżących na tylnej kanapie samochodu zawinięte były dwa worki strunowe z zawartością zielonego suszu. W trakcie dalszych czynności policjantów i funkcjonariuszy Straży Granicznej okazało się, że ujawniony susz to marihuana w ilości nieco ponad jednego kilograma. Zarówno kierowca jak i pasażer zostali zatrzymani do wyjaśnienia okoliczności posiadania znacznej ilości tej substancji. W trakcie dalszych czynności podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zatrzymanych mężczyzn u jednego z nich ujawniono dodatkową ilość marihuany.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Dzierżoniowa w wieku 23 i 28 lat. W stosunku do 28-latka Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, w stosunku do

23-latka zastosowano dozór Policji. Oboje odpowiedzą za posiadanie narkotyków w znacznej ilości za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

asp. Michał Chałupka

Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie

6 KOMENTARZE

  1. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji z Dzierżoniowa wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Kłodzka w miejscowości Mościsko podczas kontroli drogowej samochodu AUDI na świdnickich numerach rejestracyjnych na tylnej kanapie auta ujawnili znaczną ilość marihuany.
    Ale długie zdanie 😛

  2. Treść sie liczy w tym newsie. Chyba, że sam jarasz maryche i boli, że dilerów przyskrzynili

Comments are closed.