Marcin Jarosz nowym trenerem siatkarzy

Marcin Jarosz nowym trenerem siatkarzy

64
0
PODZIEL SIĘ
Marcin Jarosz

Niezmiernie miło nam poinformować, że z dniem 1 sierpnia pracę z naszym klubem podejmie trener

Marcin Jarosz
Marcin Jarosz

Marcin Jarosz, który mimo młodego wieku może się już pochwalić sporym doświadczeniem w pracy trenerskiej, jak i zawodniczej.

Marcin Jarosz do nie tak dawna był jeszcze trenerem I-wszo ligowego zespołu Avia Świdnik, który to wprowadził na zaplecze Plus Ligi rok po roku z III ligi do II a następnie do I.

Niebywałego wyczynu dokonał ze swoim zespołem w sezonie 2012/2013, kiedy to w II lidze nie przegrał żadnego spotkania i w cuglach wywalczył awans. Marcin Jarosz jest mieszkańcem Wrocławia, ma 34 lata i jest synem olimpijczyka z Moskwy i znanego trenera Macieja Jarosza oraz starszym bratem naszego reprezentanta kraju – atakującego Jakuba Jarosza. Sam jako młody zawodnik grał w juniorskiej reprezentacji Polski.

Zamiłowanie do siatkówki zaczął zdobywać w Belgii, a w swojej karierze zawodniczej reprezentował następujące kluby: Resovia Rzeszów, Gwardia Wrocław, AZS Nysa, GTPS Gorzów Wielkopolski, Apoel Nikozja (Cypr) i otatnio Avia Świdnik, w którym to klubie spędził w sumie kilka lat jako zawodnik i trener. Z drużyną Gwardii Wrocław zajął 5-te miejsce Polskiej Lidze Siatkówki w sezonie 2001/2002.

Serdecznie witamy trenera Marcina Jarosza w Bielawie i życzymy co najmniej takich samych sukcesów jak w Świdniku. Czekamy więc na ułożenie zespołu na nowy sezon, w którym to mamy cel walczyć o najwyższe pozycje w II grupie II ligi.

Łukasz Gryś

BRAK KOMENTARZY