Mamy i maluszki na aeroboksingu

Mamy i maluszki na aeroboksingu

12
0
PODZIEL SIĘ

Klub Mamuśki Oddział Dzierżoniów zaprasza 26 kwietnia na spotkanie „Spal kalorie na aeroboksie”. Tym razem w formule mama + maluszek. W czasie gdy mamy będą zajęte spalaniem zbędnych kalorii, dzieci będą miały okazję zetknąć się z fascynującym i dla większości jeszcze nieznanym światem boksu w Global Boxing Gym Dzierżoniów.

 global_boxing_dzieci

W samo południe w sobotę w sali bokserów przy ul. Daszyńskiego 22 Piotr Wilczewski – były bokser zawodowy wagi średniej. Mistrz Europy organizacji EBU, a także zdobywca pasów WBF International oraz Mistrza Świata federacji TWBA w wadze superśredniej opowie najpierw o klubie, który powstał m.in. z jego inicjatywy w 2007 r. i o zajęciach, jakie są w nim prowadzone. Potem Marcin Okarma – instruktor boksu oraz fitness i cutman poprowadzi dla mam trening aeroboksu (aeroboksingu).

To bezkontaktowa forma aktywności fizycznej, która łączy w sobie klasyczne elementy fitnessu ze sztukami walki, takimi jak karate, boks czy kickboxing. Podczas intensywnego treningu angażowane jest całe ciało, spalane setki kalorii, a przy okazji odbywa się nauka podstaw samoobrony. Rozwija się wytrzymałość siłową, kondycję, siłę dynamiczną, szybkość, równowagę oraz koordynację ruchową. To doskonały sposób na walkę ze stresem, napięciem i zmęczeniem.

W czasie gdy mamy będą zajęte spalaniem zbędnych kalorii, dzieci będą miały okazję zetknąć się z fascynującym i dla większości jeszcze nieznanym światem boksu. Będą mogły wejść na prawdziwy ring, przymierzyć rękawice bokserskie, poćwiczyć uderzenia i kopnięcia na workach treningowych, pofikać na materacach i powygłupiać się ćwicząc koordynację przed wieeeelkimi lustrami. A wszystko to pod opieką członków klubu bokserskiego.

Zgłoszenia (imię i nazwisko) na trening należy przesyłać na adres: dzierzoniow@klubmamuski.pl, w tytule e-maila wpisując „mama + maluszek”. Uwaga: wymagany strój sportowy!

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY