Listy do Gabrysi

Listy do Gabrysi

24
0
PODZIEL SIĘ

Wolontariuszki ze Szkolnego Wolontariatu: Klaudia Piórkowska, Aleksandra Sobolewska, Katarzyna Krawczyszyn, Urszula Urbanik, Weronika Sawka, Aleksandra Łaskrzewska brały udział w akcji pisania listów do osób chorych zorganizowanej przez panią Małgorzatę Suwald.

EŁ 14.06 Gim listy do Gabrysi 3

Napisały listy do 11-letniej Gabrysi A., która choruje na nowotwór. Dziewczynka porusza się na wózku inwalidzkim. Rodzice zawsze proszą o wsparcie na leczenie i rehabilitację córki. Dziewczyny podczas akcji świątecznych za zebrane pieniądze kupiły dziewczynce sztalugę z akcesoriami do malowania. Dzieci z Przedszkola na Akacjowym Wzgórzu z panią Elżbietą Warchoł wykonały piękny album z obrazkami dla Gabrysi.

Większość listów była pisana po raz pierwszy w życiu. Jak same stwierdziły było to ciekawe doświadczenie. Pisały o sobie, swoich zainteresowaniach, opisywały świat w pięknych kolorach, aby dodać otuchy dziewczynce.

EŁ 14.06 Gim listy do Gabrysi 1

Fragment listu:

„Czytałam w książce o potędze podświadomości, czyli jeśli będziesz wierzyć w coś z całego serca, tak się stanie! Ja wierzę.”

BRAK KOMENTARZY