Lines of Bielawa

Lines of Bielawa

17
28
PODZIEL SIĘ

DSC01823

Lines of Bielawa – Czarny koń zawodów deskorolkowych w Polsce

Już po raz siódmy odbyła się w Bielawie największa deskorolkowa impreza w naszym kraju. Jak twierdzą jej pomysłodawcy, jak dotąd nie było w Polsce tak długo organizowanych zawodów.

DSC01805

Podobnie jak w roku ubiegłym również i w tym impreza ta była jednym z przystanków Skateboardowego Grand Prix Polski. Być może miało to wpływ na mniejszą frekwencję, nie tylko wśród zawodników, ale przede wszystkim wśród publiczności, która albo poukrywała się w namiotach, w parku, lub po prostu zrezygnowała z udziału w siódmej edycji imprezy. Oprócz zawodników z naszego kraju, mogliśmy zobaczyć co poczynają na desce ekipy chociażby z Czech. Jedno jest pewne, aby wykonać takie triki na pewno potrzeba wielu lat treningów, poświęceń i siniaków.

Dlatego też gratulujemy każdej z 70 osób odwagi i wytrwałości.

Katarzyna Krzak, fot. Katarzyna Krzak

katarzyna.krzak@tygodnik.info.pl

 

28 KOMENTARZE

 1. Zapytajcie się mieszkańców co sądzą o tej imprezie. Zwłaszcza tych co mieszkają koło skate-parku i G2. Włos wam się zjeży na głowie. I zapytajcie się rodziców tej młodzieży w jakim stanie wróciła do domów. Morze alkoholu sprzedanego małolatom. Kto na to pozwala?!

   • A widziałaś, że sprzedawano małolatom? Zazwyczaj to ci którzy mają dwód idą po zakupy do sklepu. Gówniarzernir nirch pilnują rodzice a nie burmistrz

    • Każdy właściciel sklepu z alkoholem, nawet żona pana burmistrza i osoba przez nią zatrudniona MUSI przestrzegać prawa i nie wolno jej sprzedawać nieletnim alkoholu. Zatem nie odwracaj kota ogonem, kto ma tu pilnować przestrzegania przepisów – nie rodzic lecz właściciel sklepu!

 2. na tej imprezie najwięcej na sprzedaży alkoholu zarabia burmistrz hordyj, wstyd na całą polskę, gdzie komisja do spraw alkoholowych,

 3. oj boże kochany. to poproś swoją żonę żeby wybudowała sklep przy wojska polskiego i już. będziesz zarabiał w 2 dni na całe 365 dni w roku i nie będziesz musiał pisać tych żałosnych komentarzy. A obok jeszcze postaw pizzerię i stację benzynową tylko pod lines of bielawa. Dorobisz się od razu na 10 lat, wybudujesz dom i kupisz auto. Co za głąb

 4. Jakbyś miał za uszami i interesowałoby się Tobą CBA to też byś chodził osrany i puszczałyby ci nerwy.

 5. Niech się młodzi bawią. Tylko marudzić potraficie. Fakt, nieletni piją tam alkohol, to jest sprawa, którą organizatorzy powinni się zająć, ale gówniarze codziennie pod blokami i na polach piją i tym się jakoś nie przejmujecie. Trzeba organizować imprezy dla młodych, niech się coś dzieje w tym mieście, bo sami emeryci tu zostaną.

 6. patologia w tej bielawie,burmistrz alkohol sprzedaje w sklepiku, a jednocześnie zatrudnia swoją żonę w spółce miejskiej barl, wstyd

  • Naprawdę wiceburmistrz A.H. podczas Lines of Bielawa sprzedawał alkohol? Ktoś to może potwierdzić? Bo to że jego żona jest zatrudniona w Bielawskiej Agencji Rozwoju Lokalnego to fakt. A kto jest w zarządzie tej spółki?

Comments are closed.