Łaszczyk i Szymański poznali rywali|

Łaszczyk i Szymański poznali rywali|

22
0
PODZIEL SIĘ

Kamil i Patryk trenujący pod okiem naszego „Wilka” poznali wreszcie swoich rywali. Trenujący w Dzierżoniowie zawodowcy Global Boxing powalczą o mistrzowskie pasy mniej prestiżowych federacji i tytuły Zawodowego Mistrza Polski.

 szymanki_i_laszczyk

Patryk Szymański (10-0, 5 KO) w walce wieczoru zaboksuje o międzynarodowy pas federacji WBF kategorii junior średniej oraz tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski. Jego rywalem na dystansie dziesięciu rund będzie Ramaz Gogiczaszwili (12-1-2, 4 KO),

Notowany już na trzecim miejscu w światowym zestawieniu organizacji WBO Kamil Łaszczyk (16-0, 7 KO) zawalczy i pas mistrzowski federacji WBF wagi piórkowej. Naprzeciw Kamila – jednego z najciekawszych młodych zawodowców stanie w dwunastorundowym pojedynku niepokonany dotąd Martin Parlagi (14-0, 8 KO).

Zawodnicy do niezwykle ważnych dla ich kariery walk przygotowują się w dzierżoniowskim gymie Global Boxing. Galę w Ślesinie, której gośćmi będzie m.in. Tomasz Adamek i Mateusz Masternak, będzie można obejrzeć 16 maja w stacji Orange Sport.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY