Łagiewnickie Stokrotki na przeglądzie grup tanecznych

Łagiewnickie Stokrotki na przeglądzie grup tanecznych

26
0
PODZIEL SIĘ

EŁ 14.11 Gim SPRAWOZDANIE6

18 października łagiewnickie Stokrotki wzięły udział w I przeglądzie grup tanecznych programu pn. „Dolnośląskie Stokrotki” zorganizowanym przez WKS Śląsk Wrocław wraz z Samorządem Województwa Dolnośląskiego.

EŁ 14.11 Gim SPRAWOZDANIE9

Na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zaprezentowały się grupy taneczne z 10 gmin województwa dolnośląskiego. Naszą gminę reprezentowały gimnazjalistki: Kamila Piechura, Małgorzata Kwiędacz, Julia Karyś, Wiktoria Szachniewicz, Klaudia Piórkowska, Kinga Patyk, Aleksandra Cieślicka, Justyna Mral, Daria Hołyńska, Daria Radziewicz, Iwona Wójcik. Dziewczęta przygotowała pani Maria Rałowska.

Tancerki w niebiesko – białych sukienkach z kolorowymi pomponami w dłoniach zatańczyły do piosenki „Bailando” Loony. Występ wzbudził duże zainteresowanie i został przyjęty brawami.

EŁ 14.11 Gim SPRAWOZDANIE2

Po tanecznych emocjach i przeżyciach związanych z występem na murawie wrocławskiego stadionu, Stokrotki miały możliwość przeżycia emocji piłkarskich – obejrzenia na żywo meczu WKS Śląsk Wrocław – Piast Gliwice. Mecz zakończył się zwycięstwem Śląska 3 : 0. Wyjazd był niesamowity, pełen wrażeń i emocji tanecznych oraz sportowych.

W imieniu Stokrotek dziękujemy Wójtowi Gminy panu Januszowi Szpotowi za pomoc w organizacji wyjazdu.

Maria Rałowska

BRAK KOMENTARZY