KTO PRZEPISÓW NIE SZANUJE KWAŚNĄ CYTRYNĘ SMAKUJE

KTO PRZEPISÓW NIE SZANUJE KWAŚNĄ CYTRYNĘ SMAKUJE

29
0
PODZIEL SIĘ

Pod takim hasłem 17 czerwca o godz. 9.35 klasa IV rozpoczęła akcję JABŁKO-CYTRYNA. Pod opieką pani Joanny Bagińskiej i p. Moniki Urbaniak-Rozciechy udaliśmy się w kierunku drogi krajowej nr 8. Tam przywitaliśmy się z funkcjonariuszami KPP Dzierżoniów sierż. Marcinem Staruszek i st. post. Moniką Chmielewską.

b_640_424_16777215_1___images_2012_zs_niemcza_2014_jablko_i_cytryna_AAJC1402

Wybrani uczniowie wraz z funkcjonariuszami ruchu drogowego zatrzymywali pojazdy do kontroli. Bardzo uważnie obserwowaliśmy, jak przebiega kontrola drogowa, a następnie, w porozumieniu z policjantem, wręczaliśmy jabłko lub cytrynę. Mieliśmy mnóstwo pytań, a policjanci odpowiedzieli nam na wszystkie. Policjanci przeprowadzili krótki sprawdzian z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nie chwaląc się wypadliśmy celująco.

Niestety czas nieubłagalnie leci i o godzinie 11 pożegnaliśmy się z funkcjonariuszami. W podziękowaniu starsza posterunkowa Monika Chmielewska sierżant Marcin Staruszek otrzymali od nas po słodkim jabłuszku. Każdemu z nas dopisywał dobry humor. Było wesoło, kolorowo i pouczająco. Do zobaczenia za rok!!!

Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszom ruchu drogowego KPP Dzierżoniów za udział w akcji „Jabłko-cytryna”.

 UM Niemcza

BRAK KOMENTARZY