Konferencja Mistrzów przed galą boksu

Konferencja Mistrzów przed galą boksu

39
1
PODZIEL SIĘ
Mariusz Wach, Piotr Wilczewski i Kamil Łaszczyk
Mariusz Wach, Piotr Wilczewski i Kamil Łaszczyk

W sobotę, 27 września na dzierżoniowskim Rynku, odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca galę bokserską Windoor Boxing Night oraz spotkanie mieszkańców z Mistrzami Boksu Piotrem Wilczewskim, Mariuszem Wachem i Kamilem Łaszczykiem. Oprócz prezentacji zawodników przez znakomitego trenera Piotra Wilczewskiego, można było skorzystać z okazji wspólnego zdjęcia z bokserami.

– Jestem zadowolony z formy obydwu zawodników – mówił podczas prezentacji Piotr Wilczewski – wprawdzie Mariusz dłużej się przygotowywał, bo miał dwuletnią przerwę to jestem zupełnie spokojny o wyniki w ringu. Wach poprawił szybkość, siłę i wytrzymałość no i przede wszystkim nie jest wyboksowany. Natomiast Kamil nie potrzebował tak długiego przygotowania, jest to zawodnik z najwyższej światowej półki.

Piotr Wilczewski ze swoimi mistrzowskimi pasami
Piotr Wilczewski ze swoimi mistrzowskimi pasami

Już 17 września, w Dzierżoniowie spotkają się najlepsi pięściarze, w ringu będziemy mogli zobaczyć też Nikodema Jeżewskiego, Michała Gerleckiego, Piotra Wojnorowskiego, Damiana Wrzesińskiego i Ewę Brodnicką. Jednak bez wątpienia, najwięcej emocji dostarczą dwie walki wieczoru w wykonaniu Kamila Łaszczyka i Mariusza Wacha.

gn

1 KOMENTARZ

Comments are closed.