Koncert Sally Klein O’Connor

Koncert Sally Klein O’Connor

14
0
PODZIEL SIĘ

podroz_z_roza

W dzierżoniowskiej synagodze Rutika odbędzie się 27 września o godz. 17.00 koncert w ramach projektu Podróż z różą. Dla publiczności zagra i zaśpiewa Sally Klein O’Connor. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Sally Klein O’Connor jest piosenkarką, autorką pieśni i opowieści, żoną i mamą trzech córek. Wraz z mężem Michael’em napisała wiele unikalnych pieśni o tym, w jaki sposób Bóg przychodzi, aby się spotkać ze zranionymi ludźmi tam, gdzie oni są. Śpiewała w Stanach Zjednoczonych i przedstawiała swoje pieśni i historie swojego życia w różnych częściach świata: w kościołach, więzieniach, ośrodkach rehabilitacyjnych, szkołach – wszędzie tam, gdzie chciano jej słuchać.

Podróż z Różą jest misją, która dociera do złamanych społeczeństw z delikatnością i miłosierdziem Boga. Jest to namacalny wyraz ekstrawaganckiej miłości i dobroci Stworzyciela do wszystkich, którzy są zranieni, w małym czy dużym stopniu, przez własny grzech lub grzech innych ludzi. Celem spotkań jest przekazanie przesłania o Bożej miłości społecznościom, które zostały dotknięte przez holocaust, jak i każdemu innemu człowiekowi, który poszukuje ukojenia i pojednania. Są to niezwykłe pieśni i historie, które przynoszą zagubionym i załamanym ludziom, całym narodom przesłanie o nadziei, Bożej miłości i miłosierdziu.

Podczas koncertu wokalistka wykonuje utwory w języku angielskim, których treść jest tłumaczona na multimedialnym ekranie. Między utworami artystka dzieli się świadectwem swojego życia. Projekt ten nosi nazwę „A Tour of Roses” (www.atourofroses.com), gdyż na koncertach rozdawane są róże – róże pamięci. Czerwone jak krew tych, którzy zginęli.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY