Koncert kontrastów Wójcickiego

Koncert kontrastów Wójcickiego

19
0
PODZIEL SIĘ

Demon wesołej i smutnej piosenki – Jacek Wójcicki – wystąpi w Dzierżoniowie 12 kwietnia. Od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym wyjątkową pozycję. Chcesz usłyszeć go na żywo? Nie przegap koncertu w „Zbyszku”.

 1-wojcicki_jacek-001

Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie Jacek Wójcicki porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

Uwielbia kontrasty – to, co komiczne, i to, co liryczne. Debiutował w Piwnicy pod Baranami. Dziś występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital. Bierze także udział gościnny w projektach, tj. „Nieszpory Ludźmierskie” Jana Kantego Pawluśkiewicza i „Woła nas Pan” Włodzimierza Korcza.

Jako aktora (jest absolwentem krakowskiej PWST) widzieliśmy go w takich filmach, jak „Lista Schindlera” S.Spielberga, „Ostatni dzwonek” M. Łazarkiewicz, serialach „Dzieci z Doliny Młynów” i „Urwisy z Doliny Młynów” oraz programach TV m.in. w „Kabarecie Olgi Lipińskiej”, galach Zbigniewa Górnego itd. Stworzył też niezapomnianą postać Pana Tenorka – bohatera programów dziecięcych TVP.

Przekonaj się osobiście, co też przygotował dla publiczności tym razem. Koncert w Kinoteatrze „Zbyszek” 12 kwietnia o godz. 18.00. Bilety kosztują w przedsprzedaży 45 zł (parter), 40 zł (balkon), a 50 zł w dniu występu. Można je nabyć w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury lub przez stronę www.dok.pl w zakładce KUP BILET.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY