21
1
PODZIEL SIĘ

31965_file

W meczu sparingowym Lechia Dzierżoniów pokonała drużynę Concept 4 Soccer 3:1 (1:1). Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Waligóra, Kret i Maciejewski. Natomiast JS pewnie pokonali rówieśników z Concept 4 Soccer 4:0.Więcej info w rozwinięciu.

Trójkolorowi przystąpili do tego meczu w mocno eksperymentalnym składzie ze względu na to, że aż pięciu naszych przebywało na zgrupowaniu kadry w Wałbrzychu. Rywal też nie zbyt mocny, składający się z bardzo młodych chłopców chcących spróbować swoich sił w Concept 4 Soccer. W pierwszej połowie to właśnie rywale Lechii strzelili jako pierwsi bramkę, mimo tego że gospodarze prowadzili grę przez większą część gry.

Concept strzela bramkę z rzutu wolnego (26 m.) i broniący Sztandera kapituluje. Dzierżoniowianie wyrównują minutę przed przerwą a strzelcem gola jest Waligóra po asyście Bolisęgi. W drugiej połowie kilka zmian i co raz groźniej pod bramką gości. Najpierw w 65` Maciejewski podwyższył na 2:1 a w 73` Sylwester Kret ustalił wynik meczu na 3:1. Kolejna wygrana w sparingu i co raz bliżej początku sezonu III ligi. Miejmy nadzieję że również dobrze rozpoczną trójkolorowi zmagania ligowe. Kolejny sparing już w środę z rywalem ligowym, Bystrzycą Kąty Wrocławskie. Mecz odbędzie się na płycie głównej OSIR-u.