Kino Helios Aleja Bielany i Magnolia Park zaprasza na lipcowy pokaz „Kino...

Kino Helios Aleja Bielany i Magnolia Park zaprasza na lipcowy pokaz „Kino Kobiet”!

17
0
PODZIEL SIĘ

17 lipca (Magnolia Park) i 19 lipca (Aleja Bielany) – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami.

Tym razem zagramy film „Czym chata bogata!”

MOTYW WIECZORU:
W lipcu ze względu za film „Czym chata bogata” oraz sezon wakacyjny będzie międzynarodowo. Dziewczyny! O jakim kraju marzycie na wyjazd wakacyjny? Pokażcie nam to w swoich stylizacjach. Włochy, Francja, Anglia a może Polska! Liczymy na Waszą pomysłowość i wyobraźnię.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Opis filmu

Jean-Etienne Fougerole, bogaty pisarz – celebryta podczas telewizyjnego programu promując swoją nową książkę „Czym chata bogata!”, nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie.

 

Dziewczyny, widzimy się 17 i 19 lipca!

Ceny biletów:

  • 24 zł/os;
  • 21 zł – przy zakupie min. 15 biletów

Bilety w sprzedaży na www.helios.pl

 

BRAK KOMENTARZY