Karambol na trasie Pieszyce-Piskorzów

Karambol na trasie Pieszyce-Piskorzów

22
1
PODZIEL SIĘ

mini_189862 października o godz. 6:13 na trasie Pieszyce-Piskorzów doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech samochodów osobowych oraz rowerzysty.

Jak ustalili bielawscy policjanci 58-letni mieszkaniec Wałbrzycha, kierując samochodem marki Opel, podczas wykonywania manewru wyprzedzania prawidłowo jadącego rowerzysty 35-letniego mieszkańca Pieszyc, zahaczył o kierownicę roweru czym spowodował przewrócenie rowerzysty, a następnie ww pojazd Opel Astra uderzy w nadjeżdżający z przeciwka samochód marki Daewoo Matiz kierowany przez 36-letnią kobietę ze Świdnicy czym doprowadził do przewrócenia pojazdu na który najechał samochód marki Opel Combo kierowany przez mężczyznę lat 48 (zam. Kłodzko), który po uderzeniu w Matiza zjechał na przeciwległy pas i uderzył w nadjeżdżający z przeciwka samochód marki VW Passat kierowany przez 33-letniego świdniczanina.

W wyniku tego zdarzenia nikt z uczestników nie doznał większych obrażeń ciała, kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym.

KPP Dzierżoniów

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.