Kamila Salamon – laureatką Konkursu Stypendialnego

Kamila Salamon – laureatką Konkursu Stypendialnego

17
0
PODZIEL SIĘ

Na posiedzeniu w dniu 9 października 2014 roku Kapituła Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień, po zapoznaniu się z raportem – powołanego przez Fundację Edukacji Międzynarodowej – Zespołu Stypendialnego, przyznała 55 stypendiów w ramach XIV edycji Konkursu Stypendialnego „zDolny Śląsk”.

Kamila z Mistrzem Bródką
Kamila z Mistrzem Bródką

Stypendia przyznano w kategoriach: za osiągnięcia naukowe (26 stypendiów), sportowe (18), artystyczne (5), za działalność społeczną (5) oraz jedno stypendium specjalne. Laureatami konkursu zostali uczniowie i absolwenci szkół podstawowych (15 osób), gimnazjów (23 osoby) oraz szkół ponadgimnazjalnych (17 osób).

W tym roku tylko dwoje uczniów z powiatu dzierżoniowskiego znalazło się w gronie stypendystów. Stypendium naukowe w kategorii szkoła ponadgimnazjalna otrzymał Piotr Zieliński z Dzierżoniowa zaś stypendium sportowe za sukcesy w pływaniu otrzymała nasza zawodniczka Kamila Salamon.

Stypendium zostanie wręczone Kamili na uroczystej Gali Stypendialnej, która odbędzie się w dniu 28 października 2014 roku o godz. 13:30 w nowej Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu!

Duże podziękowania dla:

Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieszycach, Wychowawczyni Pani Heleny Początek, Zarządu Klubu, trenerki prowadzącej Pani Justyny Dądeli, trenera i nauczyciela w-fu Pana Mateusza Urbana oraz dla wszystkich osób, które pomagały i trzymały kciuk

BRAK KOMENTARZY