Juniorzy wyeliminowali z pucharu Polonię/Stal II Świdnica

16
0
PODZIEL SIĘ

image_4529Nasi juniorzy w drugiej rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Ekipa Rafała Markowskiego nie miała problemu z pokonaniem występującej na co dzień w Lidze Okręgowej świdnickiej drużyny. Najpierw z rzutu wolnego trafił Bohajczuk, a drogę do bramki znaleźli jeszcze kolejno Tracz, Świątoniewski oraz Wiącek i wygrana 4:0 (1:0) stała się faktem.

Juniorzy występujący na co dzień w lidze dolnośląskiej rywalizowali w I rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Nasza młodzież zagrała bez wzmocnień z pierwszego zespołu, korzystając za to z zawodników juniora młodszego.

Nie przeszkodziło jej to w odniesieniu wysokiego zwycięstwa. Jeszcze w pierwszej połowie przyjezdni tworzyli zwartą ekipę, która starała się grać z kontry, jednak defensywa Polonii/Stali nie wyglądała na stabilną. Mecz rozpoczął się po pierwszym trafieniu dla naszych juniorów, kiedy to Bohajczuk pokonał bezpośrednim strzałem golkipera gości. Nieco szybsza gra w drugiej połowie przyniosła oczekiwane efekty w postaci dodatkowych trzech bramek.

Pojedynek wygrany zasłużenie, w którym piłkarsko lepiej prezentowali się „trójkolorowi” i już oczekują swojego rywala w drugiej rundzie, wiemy to już teraz, odbędzie się z pewnością w Dzierżoniowie.

Kowalski – Kuśmierek, Kowalczyk, Wrotkowski, Ryl (46′ Roszak), Bohajczuk, Szwagrzyk, (80′ Malka), Brzezicki, Wiącek (60′ Tomaszewski), Świątoniewski, Tracz