Juniorzy Starsi zdemolowali Chrobrego

17
0
PODZIEL SIĘ

Juniorzy starsi Lechii wygrali wysoko z Chrobrym Głogów 6:1 (2:1) dając popis gry szczególnie w drugiej połowie. Pomarańczowo-czarni byli dziś tłem z dobrze dysponowanego i grającego dużo piłką zespołu Lechii. Bardzo ważny mecz wygrali także juniorzy młodsi, którzy pokonali Chrobrego 2:1 po dwóch golach „Świętego”. Szerzej o meczu w rozwinięciu, fotki niebawem.

30839_file

Grający niezłą piłkę juniorzy starsi Lechii nie mogli na wiosnę zaskoczyć, cały czas brakowało przysłowiowej kropki nad „i”. Mecz z Chrobrym miał być tym na przełamanie, dlatego też ekipa trenera Markowskiego podeszła do spotkania mocno skoncentrowana. Mecz rozpoczął się jednak od mocnego uderzenia gości, którzy po ładnym strzale z rzutu wolnego wyszli na prowadzenie. Jednak później grali już tylko „trójkolorowi”.

30805_file

Najpierw boczny arbiter tylko w sobie znany sposób nie uznaje prawidłowo strzelonej bramki przez Lechię, później nie ma już żadnych obiekcji. W 17 minucie pięknego gola z woleja zdobywa Klimala i od tego momentu przewaga naszego zespołu dość mocno się zarysowuje. Efektem czego gol Patryka Paszkowskiego na 2:1.

30791_file

W drugiej połowie na boisku dominowali już tylko gospodarze, na 3:1 podwyższył z 11 metrów Paszkowski zaledwie dwie minuty po wznowieniu. W 56 minucie Kuśmierek rzut karny zamienił na bramkę, a minute później podwyższył Rakoczy. Wynik meczu w 85 minucie ustalił Klimala. Dzierżoniowianie odnieśli ważne zwycięstwo w bardzo dobrym stylu i miejmy nadzieję, że od teraz już wszystko zaskoczy i będzie tylko lepiej.