Juniorski walec przejechał się po Gorcach 11:0

18
1
PODZIEL SIĘ

32621_file

Niech żałują ci, którzy nie pojawili się na stadionie przy Wrocławskiej. Juniorzy starsi zmietli z boiska Szczyt Boguszów-Gorce 11:0

Mecz do jednej bramki. Tak w skrócie można określić pojedynek juniorów starszych Lechii i Szczytu. Ekipa Rafała Markowskiego w obliczu przerwy pierwszego zespołu została wzmocniona zawodnikami, którzy na co dzień trenują już z pierwszym zespołem i różnica na boisku była widoczna gołym okiem. Przewaga „trójkolorowych” była widoczna w każdym aspekcie i zwycięstwo odniesione w dzisiejszym pojedynku nie było ani przez chwilę zagrożone. Strzelanie już w piątej minucie rozpoczął Cegiełka, następnie goście wbili sobie gola samobójczego, a w pierwszej połowie do siatki trafili jeszcze kolejno Wiącek, Brzeziki i ponownie Cegiełka.

32622_file

W drugiej połowie goście przez dwadzieścia minut umiejętnie się bronili, jednak napór gospodarzy został przełamany w 66 minucie po trafieniu Roszaka i worek z bramkami rozwiązał się na nowo. Drogę do „świątyni” Szczytu znaleźli : Wiącek, który ustrzelił klasycznego hat-tricka oraz dwukrotnie Roszak, któremu także udała się ta sztuka. W efekcie czego nasi juniorzy starsi odnieśli dwucyfrowe zwycięstwo, rehabilitując się za sobotnią wpadkę na Polarze, wyładowując sportową złość w najlepszy z możliwych sposobów.

Spaleniak – Kuśmierek, Błaszczyk, Brzezicki, Cegiełka, Korkuś, Kowalczyk, Rakoczy (46′ Bohajczuk), Szwagrzyk, Tracz (46′ Roszak), Wiącek