IX Papieskie Biegi Przełajowe w Tuszynie

IX Papieskie Biegi Przełajowe w Tuszynie

0
UDOSTĘPNIJ

20 października na boisku Klubu Sportowego Victoria Tuszyn odbyły się IX Papieskie Biegi Przełajowe.

bp03

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tuszynie wraz ze Stowarzyszeniem “Wzgórza Kiełczyńskie” oraz gminą Dzierżoniów.

bp05

W biegach wzięli udział zawodnicy i zawodniczki z placówek należących do naszej gminy:

• Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tuszynie

• Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostroszowicach

• Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piławie Dolnej

• Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mościsku

Zawody odbyły się w kategorii dziewcząt i chłopców – indywidualnie, na dystansach:

• 3-4-latki: dziewczęta – dystans ok. 50 m, chłopcy – ok. 50 m

• 5-6-latki: dziewczęta – dystans ok. 50 m, chłopcy – ok. 50 m

• klasy I-II: dziewczęta – dystans ok. 350 m, chłopcy – ok. 350 m

• klasy III-IV: dziewczęta – dystans ok. 350 m, chłopcy – ok. 350 m

• klasy V-VI: dziewczęta – dystans ok. 700 m, chłopcy – ok. 700 m

WYNIKI ZAWODÓW W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH:

3-4 -latki dziewczęta:

1. miejsce – Maja Polak (SP Tuszyn)

2. miejsce – Julia Kierszko (SP Tuszyn)

3-4 -latki chłopcy:

1. miejsce – Bartosz Józefiak (SP Tuszyn)

2. miejsce – Fabian Szymański (SP Tuszyn)

3. miejsce – Wojciech Falów (SP Tuszyn)

5-6 -latki dziewczęta:

1. miejsce – Hanna Wszół (SP Tuszyn)

2. miejsce – Izabela Droszczak (SP Tuszyn)

3. miejsce – Natalia Krupa (ZSP Ostroszowice)

5-6 -latki chłopcy:

1. miejsce – Mariusz Kopka (SP Tuszyn)

2. miejsce – Bartosz Szewczak (SP Tuszyn)

3. miejsce – Maciej Zieliński (SP Tuszyn)

Klasy I – II dziewczęta:

1. miejsce – Dagmara Juraszek (SP Tuszyn)

2. miejsce – Natasza Jedynak (SP Tuszyn)

3. miejsce – Maria Biernacka (ZSP Piława Dolna)

Klasy I – II chłopcy:

1. miejsce – Szymon Rąpała (SP Tuszyn)

2. miejsce – Dominik Jachowski (ZSP Ostroszowice)

3. miejsce – ex aequo Bartosz Stelmaszczyk (ZSP Ostroszowice) i David Czerwonka (SP Tuszyn)

Klasy III – IV dziewczęta:

1. miejsce – Weronika Fior (SP Tuszyn)

2. miejsce – Natalia Skubska (ZSP Ostroszowice)

3. miejsce – Joanna Wodnicka (SP Tuszyn)

Klasy III – IV chłopcy:

1. miejsce – Jakub Frydel (SP Tuszyn)

2. miejsce – Krystian Wojciechowski (ZSP Ostroszowice)

3. miejsce – Damian Gulanowski (ZSP Mościsko)

Klasy V – VI dziewczęta:

1. miejsce – Marika Kinast (SP Tuszyn)

2. miejsce – Gabriela Grzywińska (ZSP Mościsko)

3. miejsce – Oliwia Break (ZSP Piława Dolna)

Klasy V – VI chłopcy:

1. miejsce – Seweryn Krupiarz (ZSP Ostroszowice)

2. miejsce – Marcel Masłowski (ZSP Piława Dolna)

3. miejsce – Szymon Jedynak (SP Tuszyn)

Prowadzącym i głównym sędzią zawodów był Piotr Sowa.

bp08

Gmina Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY