IV Ogólnopolski Turniej NO GI FIGHT BIELAWA 2014

IV Ogólnopolski Turniej NO GI FIGHT BIELAWA 2014

46
0
PODZIEL SIĘ

2014-No-Gi-Bielawa (47)

W sobotę 18 października w Bielawie odbył się IV Ogólnopolski Turniej NO GI FIGHT BIELAWA. Turniej Brazylijskiego Jiu Jitsu w Bielawie na stałe wpisał się się w kalendarz sportów walki w Polsce. W zmaganiach udział brało 160 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

2014-No-Gi-Bielawa (27)

Najlepszym zawodnikiem Turnieju okazał się Mariusz Podborączyński z Opola a najlepszą zawodniczką Karolina Chłobuszewska z Bytomia. Prestiżową kategorię OPEN bez podziału na wagę i pas wygrał Adam Niedźwiedź z Katowic. Otwarcia Turnieju dokonał Pan Burmistrz Mariusz Pach a dekoracji Pani Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielawie Pani Ewa Zalewska.

Medaliście kategorii OPEN

Wyniki :

Kat. OPEN

1. Adam Niedźwiedź Natal Gold Team

2. Wojciech Kois Strzelec Gold Team

3. Maksymilian Kubiak Forca Brava Gold Team Opole

kobiety

Kat. Kobiety -56kg

1. Karolina Chłobuszewska Fight Club Bytom

2. Julia Sowada Lutadores Opole

3. Julia Nowakowska Zenith Invictius BJJ

Kat. Białe pasy -60kg

1. Paweł Grobelny Fight Club Academy Bydgoszcz

2. Arkadiusz Osienienko JUNIOR Dzierżoniów

Kat. Białe pasy -66kg

1. Mateusz Ziętek Rio Grappling Wrocław

2. Michał Rajner Fight Club Bytom

3. Maciej Jankowski Elitarni MMA Oborniki Śląskie

Kat. Białe pasy -74kg

1. Robert Niedźwiedzki Gold Team Polska

2. Aleksander Grudziński

3. Krzysztof Hamerski MKS Otmuchów

Kat. Białe Pasy -81kg

1. Marek Prygiel Lutadores Nysa

2. Matusz Mielczarek

3. Marcin Mysiarski

Kat. Białe Pasy -88kg

1. Jakub Górnicki Boi Team Strzelin

2. Szymon Rębisz Gold Team Polska

3. Bartosz Batko JUNIOR Dzierżoniów

Kat. Białe Pasy – 96kg

1. Łukasz Borowski Elitarni MMA Oborniki Śląskie

2. Aleksy Krawczyk Wrox Gym Wrocław

3. Łukasz Stec JUNIOR Dzierżoniów

Kat. Białe Pasy +96kg

1. Wojciech Starzec Forca Brava Gold Team Opole

2. Bartosz Chlebda MKS Otmuchów

3. Dawid Frelich Contander Kamienna Góra

Kat. Niebieskie Pasy -66kg

1. Arman Wilski Lutadores Opole

2. Adrian Borowczyk Bebson Gold Team

3. Michał Ciszek Rio Grappling Częstochowa

Kat. Niebieskie Pasy -74kg

1. Mikołaj Bajserowicz Wrox Gym Wrocław

2. Adam Pluta Forca Brava Gold Team Opole

3. Szymon Kliś Lutadores Kluczbork

Kat. Niebieskie Pasy – 81kg

1. Miłosz Gądziak Strzelec Gold Team Ostrów Wielkopolski

2. Michał Malcher Forca Brava Gold Team Opole

3. Jacek Popek Forca Brava Gold Team Opole

Kat. Niebieskie Pasy -88kg

1. Mariusz Podborączyński Forca Brava Gold Team Opole

2. Piotr Wołowik Silesian Cage Club

3. Jarosław Frankowski MKS Otmuchów

Kat. Niebieskie Pasy -96kg

1. Adam Florek Lutadores Nysa

2. Mateusz Grzegorzczyn Forca Brava Gold Team Opole

3. Paweł Murias Rio Grappling Wrocław

Kat. Elita

1. Filip Kopij Rio Grappling Wrocław

2. Paweł Tomalik Lutadores Opole

Kat. Juniorzy – 60kg

1. Konrad Krzak MKS Otmuchów

2. Mariusz Joniak Bebson Gold Team

3. Mateusz Flasz Fight Club Bytom

Kat. Juniorzy -66kg

1. Jacek Wac Forca Brava Gold Team Opole

2. Michał Gąsior Saints Gold Team

3. Krzysztof Pawlaczek Rio Grappling Oława

Kat. Juniorzy -74kg

1. Wiktor Kupka Fight Club Bytom

2. Bartosz Paprota Lutadores Kluczbork

3. Maciej Juśkowiak Forca Brava Gold Team Opole

Kat. Purpurowe pasy – 70kg

1. Tomasz Rudzki Gold Team Polska

2. Marcin Ciszek Rio Grappling Częstochowa

3. Witold Fedyna Boi Team Wrocław

Kat. Purpurowe Pasy -82kg

1. Maksymilian Kubiak Forca Brava Gold Team Opole

2. Gniewomir Wiśniewski Zenith Polska

3. Wojciech Kois Strzelec Gold Team Opole

Kat. Purpurowe Pasy – 88kg

1. Artur Szymański Zenith Invictius BJJ Leszno

2. Marcin Banaś Boi Team Wrocław

3. Michał Łapka Zenith Invictius BJJ Wrocław

Organizatorzy :

– Urząd Miasta Bielawa

– Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie

– Uczniowski Klub Sportowy IRON BULLS BIELAWA

BRAK KOMENTARZY