INWESTYCJE W GMINIE ŁAGIEWNIKI (WIDEO!!!)

INWESTYCJE W GMINIE ŁAGIEWNIKI (WIDEO!!!)

30
6
PODZIEL SIĘ

DSCF4861

Środki z budżetu Unii Europejskiej mają duży wpływ na poprawę jakości życia i pracy na obszarach wiejskich, poprawę konkurencyjności sektora rolno-spożywczego, przedsiębiorczości, jak również ochronę środowiska oraz aktywizację społeczności lokalnych. W przypadku Gminy Łagiewniki, niemal maksymalne wykorzystanie funduszy europejskich, dało wysoką pozycję wśród gmin powiatu dzierżoniowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia WIDEO

 

6 KOMENTARZE

  1. Poprzednią kadencję wójt przespał ( mogę to zrozumieć uczył się ) no ale te cztery lata to nie zmarnował widać, że coś się robi. Brawo.

  2. Jak przypomne sobie kadencję Guzdka i porównam ją z kandencją Szpota to powiem tak- szczęście, że już nie rządzi Guzdek.

  3. Szpot to dobry wojt, jak napisal „:)” pamietam „panowanie” Guzdka jeszcze za czasow jak bylam uczennica i w Lagiewnikach nic sie nie dzialo. Teraz od kilku lat Lagiewniki bardzo sie zmieniaja na plus, wiele atrakcji dla naszych pociech, orlik, krolowa sportow (uwielbiana przez moja corke) nie wspominajac o sali dla gimnazjum, ktora lada moment bedzie dla dzieciakow. Jak sobie przypomne w jakich my warunkach cwiczylysmy a jakie sa perspektywy dla mojej corki to patrze tylko z usmiechem w przyszlosc. Oby bylo tak dalej P. Szpot.

Comments are closed.