Inwestycje w Bielawie (VIDEO!!!)

Inwestycje w Bielawie (VIDEO!!!)

23
32
PODZIEL SIĘ

Kolejny materiał filmowy zrealizowany przez nas dotyczy inwestycji realizowanych na trenie Bielawy.

O przebudowie ulicy Lotniczej, problemach z wykonawcą przebudowy Parku Miejskiego oraz o kończącej się inwestycji w rejonie osiedla Południowego z burmistrzem miasta Ryszardem Dźwinielem rozmawiała Marzena Zdolska.

Zapraszamy do obejrzenia materiału

 

32 KOMENTARZE

  • Zwróć uwagę, że pan radny Łyżwa ma kandydować na burmistrza w Bielawie a pan radny Grzebielych z platformy obuwatelskiej ma go popierać.

  • jakie inwestycje? Gondole w parku, jedna droga? Gdzie pomysł na miasto, gdzie obiecani inwestorzy? Świecidełka i igrzyska, nic więcej.

  • Myślisz, że budowa tzw. siłowni plenerowej i modernizacja stawiku da Dźwinielowi wygraną? Albo masz nas Bielawian za idiotów albo nie wiesz co piszesz.

   • Masz rację. Miejmy nadzieję, że tym razem bielawianie już nie dadzą się nabrać na te błyskotki burmistrza typu siłownia plenerowa i odnowa parku oraz różne koncerty i zawody. Widzą że z obiecywanych licznych nowych miejsc pracy nie ma nawet 10. A w spółkach podległych burmistrzowi zatrudniani są sami kolesie i dzieci radnych z koalicji. Mieszkańcy Bielawy chcą chleba, a nie igrzysk!

 1. 2,5 mln zł wpakować w boczną ul. Lotniczą i 3 mln zł na dojazdową ul. Baczyńskiego pod dom burmistrza to ewidentny przejaw niegospodarności. Ponadto Park Miejski w najgorętszym okresie niedostępny i fetor jest nie do zniesienia! I czym tu się burmistrz chwali? Ponadto trakt linowy to raczej nie to samo co park linowy! Proszę przed wyborami nie koloryzować zbytnio.

 2. Przestaliście być wiarygodni.Kiedyś rzetelnie wytykaliście błędy,dziś wystawiacie władzy laurkę.Właśnie w ten sposób straciliście kolejnego czytelnika…

 3. To są właśnie informacje, za media uwazacie tylko pieniaczy i wylacznie zle materialy ktore krytukuja kazdego za wszystko? Ja uwazam ze ten portal zaczyna przypominac normalne medium a nie tylko bój o władzę nie wiadomo w czyim imieniu. Kiedy trzeba kogos zrugać to to robią kiedy trzeba poinformować mieszkancow o tym co sie dzieje – tez powinni to robic.

  • Informować społeczeństwo powinien dziennikarz obiektywnie, czyli pokazywać nie tylko zdanie burmistrza, ale i innych osób, choćby mieszkańców którzy mają inne zdanie od włodarza. Jednostronny przekaz to brak profesjonalizmu dziennikarskiego. Mam nadzieję, że to się szybko zmieni, bo obecnie zaczynacie przypominać Dobę.

 4. Tą plażą na zbiorniku to jakieś kpiny trochę piasku i mają się tu pomieścić wszyscy chętni nie ma się co dziwić że chodzą na wały bo to jeden wielki wał, można to było lepiej zorganizować przynajmniej trochę oczyścić i wyrównać przed zalaniem

  • Obawiam się, że cała ta plaża ze zbiornikiem oddaje sposób myślenia naszej władzy o swoich poddanych: „a dać im ogryzek, niech się pobawią i tak będą zadowoleni, bo to przecież lumpy są”. Jakby mieszkańcy byli traktowani z szacunkiem i poważnie, a na dodatek myślano by o mieszkańcach innych miast, to teren przed zalaniem byłby przynajmniej wykoszony i choć trochę posprzątany ze szkieł i śmieci, sama plaża byłaby szersza, wszak to niewielki koszt nawieść więcej piasku.

   BTW, ktoś mi wytłumaczy po co tam trzech ratowników stojących po kostki w wodzie w jednej zwartej grupce?

 5. Ten pan burmistrz mówi o inwestycjach ale żadna z nich nie przyniesie miejsc pracy. To pozorne inwestycje które nic nie dadzą.

  • Racja! Ponadto mówi nagminnie: „jakby”, „jakgdyby”, „dzisiej”. Tak mówi burmistrz z 16-letnim stażem? Trochę wstyd mi za niego.

  • Racja! Ponadto mówi stale: „jakby”, „jakgdyby”, „mówię”, „dzisiej”. Trochę wstyd jak na burmistrza i to z 16-letnim stażem.

  • Aby inwestować w mieście potrzebne sa drogi. Więc budyje człowiek drogi. Mówił również, że potrzebna jest strefa dla inwestorów. Facet ciągle mówi, mówi i mówi. Gadane to on ma.

    • Bo nikt z redaktorów DTP jak widać nie pofatygował się, aby chociaż telefonicznie zapytać kogoś z opozycji, co myśli o celowości tak poważnych inwestycji.

 6. Skoro tak dobrze wiesz co jest na dobie to znaczy że czytasz z wypiekami te ich wypociny i jakoś ci nie przeszkadza. Dobrze że możemy posłuchać Dźwiniela, ciekawe co ma do powiedzenia opozycja?

  • Posłuchamy głosu opozycji pod warunkiem, że redaktor DTP zapyta się radnych z PO lub PiS. Zapyta?

  • Jest i nazywa się Porozumienie dla Bielawy. W skład Porozumienia wchodzą bielawskie koła PO, PiS i OBS. Ponadto stowarzyszenie Bielawa Plus też można zaliczyć do opozycji antydźwinielowskiej. Natomiast za Ryśkiem stoi jak na razie koalicja SLD-FORUM i paru radnych co dostało się z jego komitety wyborczego. Ale B. Skwara z Forum zapowiedział rywalizację z R. Dźwinielem. Ciekawe czy SLD wystawi Z. Skowrońskiego?

   • Może i jest to opozycja ale co z tego wynika. Z wpisów wywnioskować można, że nikt tego porozumienia poważnie nie traktuje. Zobacz kto reprezentuje te porozumienie Glanowski, Grzebieluch albo Domagała. Przecież to zdarte płyty nikt im nie zaufa.

  • I ten kacyk partyjny rządzi od 15 lat waszym miastem? I na to pozwalają mieszkańcy Bielawy?

 7. 110 wyświetleń na you tubie hahaha. Dźwiniel bez żadnej promocji ma prawie 400 odsłon w wideo o budżecie obywatelskim.

  • I ma 400 nie utworzonych choć obiecanych bielawianom miejsc pracy! Ten wskaźnik zmarnowanych publicznych pieniędzy (głównie dotacji z UE) jest najbardziej przerażający. Jak można w rok czasu wydawać ponad 100 mln zł i nie stworzyć ani jednego nowego miejsca pracy w Bielawie?!

 8. Mam w dupie inwestycje w pareczki i w jakieś siłownie. Co troche popada zatyka nanalizacje i ta wybija zalewa mnie i sąsiadów. A pan Burmistrz chwali sie padziewiem nikomu nie potrzbnym.

 9. szkoda ze zapomnieli o starej czesci ul prusa gdzie kanalizacja ostatnio nie wyrobiła do tego droga dziurawa i krzywa….

Comments are closed.