Inauguracja roku akademickiego DUTW

Inauguracja roku akademickiego DUTW

14
0
PODZIEL SIĘ

utw

W czwartek 18 września ruszy nowy rok akademicki Dzierżoniowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Inauguracja w Kinie „Zbyszek” o godz. 13.00. W programie przemówienie prezesa DUTW, wystąpienia gości, wykład inauguracyjny Jolanty Szwalbe – autorki antologii inspirujących cytatów i część artystyczna – pokaz break dance w wykonaniu Grzegorza Gniweckiego oraz spektakl „Wielka miłość, czyli wyznania srtarego belfra” w wykonaniu aktorów z Krakowa.

UTW powstał z myślą o ludziach dojrzałych, którzy chcą być sprawni intelektualnie i cieszyć się życiem. Głównymi celami są między innymi: prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie aktywności intelektualnej, kulturalnej, fizycznej, promocja i popieranie aktywnych form spędzania czasu oraz rozwijanie własnych zainteresowań, uczestnictwo w różnych formach życia społecznego i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.

W ubiegłym roku akademickim słuchacze UTW w Dzierżoniowie brali udział w kursie j. niemieckiego i j. angielskiego, zajęciach tanecznych, gimnastyki w wodzie, aerobiku w wodzie, jogi, tai-chi, gimnastyki mózgu,a także w zawodach sportowych i wielu wycieczkach. Zobacz, jakie zajęcia są planowane w tym roku. Harmonogram zajęć na pierwszy semestr roku 2014/2015, który trwa od 1 października do końca stycznia, jest dostępny tutaj.

Zapisy podczas dyżurów w czwartki od 11.00 do 14.00 w Dzierżoniowie przy ul. Batalionów Chłopskich 19, III piętro, lub pod nr 663 433 341.

24 września o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla zainteresowanych.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY