Inauguracja kampanii wyborczej Dariusza Kucharskiego ( WIDEO!!! )

Inauguracja kampanii wyborczej Dariusza Kucharskiego ( WIDEO!!! )

19
12
PODZIEL SIĘ

000

Uroczysta inauguracja kampanii wyborczej Komitetu Wyborczego Wyborców Dariusza Kucharskiego odbyła się w środę, 24 września. Do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury przybyli reprezentanci komitetu wyborczego, ich rodziny, a także mieszkańcy miasta, którzy chcieli zapoznać się z programem wyborczym drużyny Dariusza Kucharskiego.

Zapraszamy do obejrzenia WIDEO

 

12 KOMENTARZE

  • „Najpierw rozbroili Polskę, POtem ocieplali stosunki oswojenie cara karla Putina! „Ekipa, która zlekceważyła podstawowe obowiązki po tragedii smoleńskiej, żadnej gwarancji bezpieczeństwa nie jest w stanie Polakom dać” – pisze Michał Karnowski. Włączono na niebywałą skale medialna i POlityczną propagandę sukcesu i samochwalstwa oraz czarnego pijara anty-PiS-owskiego PiS-o-fobie. Premier stwierdził wtedy: „Te wybory europejskie być może są o tym, czy dzieci w Polsce 1 września w ogóle pójdą do szkoły.” I dalej: „Jeśli mówimy, że to będą wybory o tym, na ile bezpieczna jest Polska i Europa, to nie ma w tym słowa przesady. To będzie test na to, na ile jesteście gotowi w tej trudnej kampanii tłumaczyć o wadze i istocie tych wyborów.” Wyborco zapamiętaj przed urna wyborcza, ze: ekipa, która nie wstydzi się straszyć wspomnieniem tragicznego września 1939 roku, która zlekceważyła podstawowe obowiązki po tragedii smoleńskiej, żadnej gwarancji bezpieczeństwa nie jest w stanie Polakom dać.”

 1. Pan Kucharski liczy na poparcie OBS. Najsilniejszego ugrupowania w Dzierżoniowie i pewno je dostanie. Ale gdzie tu jest logika nie wystawiając swojego kandydata OBS przyznaje sie do tego , że poza Piorunem nie ma lidera. To jak my wyborcy mamy głosować na kandydatów OBS w wyborach skoro ich lider uważa, że to słabi kandydaci.

  • Wojtek idziesz w złą stronę tu nie chodzi o kandydata na burmistrza bo taki na pewno jest chodzi o to, że Kucharski ma największe doświadczenie samorządowe i to on przy wsparciu OBS może doprowadzić Dzierżoniów do rozkwitu.

  • „Rozumiem trochę ludzi, którzy w Polsce nie chcą głosować na prawicę. Kiedy po raz tysięczny słyszę zachwyty nad Marysią z Gorzowa (…) Kiedy widzę, jak historyk wyciągający budzące wątpliwości karty z przeszłości powstańczego bohatera robi to w taki sposób, by ewidentnie obrzydzić go ludziom, a wraz z nim całe powstanie. Kiedy słyszę od konserwatywnych moralistów, jaki to straszny zboczeniec i gwałciciel z Rafała Ziemkiewicza (…)
   — wylicza Świetlik i zauważa, że „wszystkie te karczemne spory to są koszmary naszej prawicy i mogą do niej zniechęcać”. Według publicysty należy zająć się realnymi problemami. Wiktor Świetlik pisze, że mimo wojenek na prawicy „całkowicie nie rozumie ludzi, którzy chcą wciąż głosować na Platformę”.
   Co czwarty młody człowiek nie ma pracy, a gdyby doliczyć tych na emigracji, byłaby połowa
   — alarmuje publicysta i analizuje „nowe rozdanie” w rządzie PO-PSL.
   W nowym rządzie jeden skompromitowany facet został ministrem sprawiedliwości, pani ze skompromitowanej spółki została ministrem transportu, Sławek Nowak pozostaje w Sejmie, bo jak mówią koledzy – „swoje już wycierpiał”, a pani premier mówi, że jak przyjdą Rosjanie, to się schowa w domu
   — pisze.
   I co? Co trzeci głosujący Polak chce, by Platforma rządziła dalej. Naprawdę nieźle. Ani szkiełkiem, ani rozumem, ani przez wywoływanie duchów tego pojąć nie sposób. Kiedyś francuski kandydat w wyborach regionalnych powiedział, że kampanię kieruje do idiotów, bo to 95 procent wyborców. Nie będę snuł jednak porównań, bo nie chciałbym nikogo obrazić. A szczególnie idiotów. Glosowanie na kucharskiego i POpieranie jego kampanii to glosowanie na Platformersów. Ludzie nie badzcie idiotami!!!!!
   — podsumowuje Wiktor Świetlik.

 2. Trzeba przyznać, że w tym materiale prezentuje się świetnie. Ale czy będzie takim samym burmistrzem jak Piorun.

 3. Kucharski oklamuje mieszkancow chowajac sie i uciekajac sPOd szyldu Platformy Obywatelskiej. Tak nie zachowuje sie uczciwy samorzadowiec.Platforma Obywatelska wyniszczyla nasza ojczyzne- brak miejsc pracy, przyszlosci dla mlodziezy, zrujnowana gospodarka oswiata, sluzba zdrowia olbrzymi dlug publiczny , emigracja zarobkowa, to wszystko przez takich wyznawcow PO jak Kucharski. A teraz jeszcze ma czelnosc kandydowac na burmistrza Dzierzoniowa czyli ciag dalszy ruiny Polski. Nie dajcie sie rodacy nabierac na klamczuszkow w bialych kolnierzykach

Comments are closed.