Inauguracja II ligi siatkówki w Bielawie

Inauguracja II ligi siatkówki w Bielawie

20
0
PODZIEL SIĘ

seniorzy2014-2015

Nowy trener, nowi siatkarze i nowe cele na sezon, czyli inauguracja II ligi siatkówki w Bielawie.

Kibice z Bielawy i okolic niemal pięć miesięcy musieli czekać , aby ponownie móc obejrzeć zmagania swojego zespołu rywalizującego w rozgrywkach szczebla centralnego. W ostatni weekend wystartowały bowiem rozgrywki ligowe w całym kraju, jednak zespół Beewatec Bielawianka Bester Bielawa pierwszą kolejkę rozgrywał na wyjeździe. Z tego też powodu prawdziwa inauguracja dla naszego klubu będzie dopiero przed własną publicznością już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00. Tego dnia podejmiemy we własnej hali Wojskowy Klub Sportowy Sobieski Arena Żagań, z którym to w poprzednim sezonie graliśmy aż cztery razy i trzykrotnie z parkietu schodziliśmy jako zwycięzcy.

Jednak w najważniejszym ostatnim meczu sezonu musieliśmy uznać wyższość przeciwnika, który ostatecznie wyprzedził nas w tabeli na koniec zmagań w II lidze. Jak będzie tym razem okaże się już w najbliższy weekend. Nasz klub z wielkimi nadziejami rusza na podbój drugoligowych parkietów, ponieważ w trakcie okresu pomiędzy sezonami Zarząd poczynił sporo starań, aby do Bielawy ściągnąć kilku nowych wartościowych siatkarzy i trenera ze znanym nazwiskiem. Szkoleniowcem BBBB od sierpnia jest Marcin Jarosz, który w poprzednich sezonach prowadził pierwszoligowy zespół Avia Świdnik. Nazwisko naszego trenera jest znane w środowisku siatkarskim i nie tylko.

Jego ojciec Maciej jest olimpijczykiem z Moskwy i trzykrotnym srebrnym medalistą Mistrzostw Europy a młodszy brat Kuba jeszcze do nie tak dawna reprezentantem kraju. W ekipie z Bielawy pojawiło się także wiele nowych siatkarzy, są także i nasi wychowankowie, tak więc zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki na pierwsze spotkanie w sezonie 2014/2015 przed własną publicznością. Bądźcie razem z naszymi siatkarzami na meczu, który miejmy nadzieje rozpocznie marsz o najwyższe pozycje w 2 grupie II ligi, w której to występuje 10 zespołów.

Zapraszamy do kibicowania BBBB, bo jak zawsze serwujemy mega emocje.

Beewatec Bielawianka Bester Bielawa vs WKS Sobieski Żagań

Sobota 04.10.2014 godz. 18:00

Hala w SP 10 Bielawa, ul. Grota Roweckiego 6

Terminarz meczów Beewatec Bielawianka Bester Bielawa w rozgrywkach II ligi we własnej hali:

04.10.2014 – WKS Sobieski Żagań

25.10.2014 – MOKiS Siatkarz Oleśnica

15.11.2014 – KS Gwardia Wrocław

29.11.2014 – AZS UZ Zielona Góra

06.12.2014 – SPS Chrobry Głogów

20.12.2014 – MKS Olavia Oława

10.01.2015 – MUKS Orion Sulechów

24.01.2015 – UKS Mickiewicz Kluczbork

14.02.2015 – MKST Astra Nowa Sól

Wszystkie spotkania rozgrywane są w soboty o godz. 18:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie przy ul. Grota Roweckiego 6. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym siatkarzom, ponieważ SERWUJMY MEGA EMOCJE i mamy najlepszych kibiców siatkarskich na Dolnym Śląsku.

Zapraszamy także do odwiedzania naszej strony internetowej: www.bielawianka-siatkowka.pl oraz fanpage klubu na facebooku: www.facebook.com/KSBielawiankaBesterBielawa

Nabór chłopców do grupy młodzików Beewatec Bielawianki Bester Bielawa

Jeśli masz od 11 do 13 lat i marzysz w przyszłości o wielkiej karierze siatkarskiej lub po prostu zwyczajnie lubisz siatkówkę, to nie zastanawiaj się długo i przyjdź już teraz na trening do najmłodszej grupy w naszym klubie. To Ciebie nic nie kosztuje, a efekty Twojej decyzji mogą zaowocować już w niedalekiej przyszłości.

My Ci w tym pomożemy i stworzymy bardzo dobre warunki na rozwój w tej pięknej dyscyplinie sportu, jaką jest siatkówka, więc nie zmarnuj swojej szansy, przyjedź lub przyjdź i spróbuj swoich sił. Treningi pod okiem doświadczonego trenera odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 15:30 w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Bielawie na os. Włókniarzy. Jeśli Ty lub Twoi rodzie macie jeszcze jakieś pytania, to chętnie telefonicznie na nie odpowie trener Andrzej Zemanek pod numer 502 537 137 lub e-mailowo pod adresem: bielawianka-bester@o2.pl Może to Ty właśnie zostaniesz wkrótce pierwszym w historii Reprezentantem Polski w piłce siatkowej pochodzącym z powiatu dzierżoniowskiego ??? Czemu nie Tak więc do zobaczenia na sali, no i nie zapomnij wziąć ze sobą kolegów z podwórka, klasy czy osiedla !!!

BRAK KOMENTARZY