III miejsce policjanta z dzierżoniowskiej komendy w Grand Prix Głuszycy – MTB...

III miejsce policjanta z dzierżoniowskiej komendy w Grand Prix Głuszycy – MTB Podziemia Osówki

7
0
PODZIEL SIĘ
Dzierżoniowski policjant ruchu drogowego st. asp. Sylwester Sordyl został brązowym medalistą Grand Prix Głuszycy – MTB Podziemia Osówki. Zawody rozgrywane były w niedzielę 14 maja, gdzie na starcie stanęło blisko 400 zawodników.
 
W minioną niedzielę peleton tegorocznej edycji Pucharu Strefy MTB Sudety zawitał do Głuszycy. To właśnie na trasach przygotowanych w sercu Strefy w szranki stanęło 393 zawodników. Zawodnicy mieli do wyboru dwie długości trasy: mini i mega. Z opinii uczestników wynika, że po raz kolejny organizatorzy zaproponowali ściganie w najczystszej formie MTB, ze wszystkim co zawodnicy lubią najbardziej.
 
Były mordercze podjazdy, szybkie techniczne single, nagłe zwroty i sporo przewyższeń. Dodatkowo dramaturgii dodała pogoda, która na przestrzeni kilku godzin pokazała różne oblicza, począwszy od słonecznego poranka a na ulewie z grzmotami skończywszy.
 
Pomimo błota i miejscami utrudnionych warunków atmosfera była przednia a emocje sięgały zenitu. W miasteczku zawodów, oprócz strefy start/meta i samej dekoracji, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.
 
St.asp. Sylwester Sordyl z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie w kategorii mężczyzn zajął III miejsce. Brązowy medalista pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego, gdzie sprawuje funkcję specjalisty. Jego największą pasją jest właśnie rower. Kolarstwo uprawiał od najmłodszych lat.
 
KPP w Dzierżoniowie
Oficer Prasowy
podinsp. Mariusz Furgała
 

BRAK KOMENTARZY