Harcerze jada na obóz

Harcerze jada na obóz

21
0
PODZIEL SIĘ

W poniedziałek 14 lipca o czwartej nad ranem 75 harcerzy Hufca Ziemi Dzierżoniowskiej wyruszy na letni nadmorski obóz w Pobierowie. W obozie wezmą udział 2 DW “Wilki”, 8 HDCzB “Bugaje”, 12 DH “Kosodrzewy”, 13 DH “Brzozy, 32 DH “T.O.M.C.I.A.”, ‘39 DSH “Enigma” oraz zuchy z 26 GZ “Kubusie Puchatki”. Komenda obozu przygotowała ciekawy program, którego elementem będą także szkolenia dla przyszłych zastępowych.

 oboz_zdjecie

Na bazie obozowej w Pobierowie uczestnicy spędzą 15 dni. Powrót zaplanowano na 28 lipca br. Nie zabraknie przygody, samodzielności, ognisk, wycieczek, olimpiady sportowej. Odbędą się zajęcia w ramach programu “Każda używka to fałszywka”. Wsparcie w organizacji obozu zapewniły samorządy Dzierżoniowa, Pieszyc i powiatu dzierżoniowskiego oraz Fundacja “ROPUH”, która już tradycyjnie wspiera obóz hufca środkami pozyskanymi z 1 % PIT.

Harcerze zapraszają do odwiedzenia bazy obozowej w Pobierowie. W tym roku gospodarze bazy przygotowali dla odwiedzających domki letniskowe. Informacji o zasadach rezerwacji i wynajmu udziela biuro hufca pod nr tel. 74/831-09-90.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY